Nechajte hrať farbami i denim!

Nechajte hrať farbami i denim!

24. mája 2012, farebné džínsy, rifle, riflová bunda, džínsová bunda, džínsové šortky, sukne, šaty, denim, rifľovina, džínsy, šortky, bunda, vesta, jar 2012, leto 2012, trendy, farby

Sponzorovanej odkazy:

Farby patria k jari a letu rovnako ako napríklad slnečné okuliare alebo opaľovací krém. Sú proste nevyhnutné a ony robia tieto obdobia tak úžasnými! Tento rok to navyše platí dvojnásobne, čierna so šedou sú na oblečení vidieť len málokedy a uvoľnili tak miesto oveľa žiarivejším odtieňom. Farby sa tiež dotkli snáď všetkých materiálov od čipky až po denim. A práve na farebný denim sa dnes zameriame.

Must-have: farebné džínsy

O trende farebných džínsov ste sa už na Luxurymagu mohli dočítať, ale keďže sa jedná o naozaj horúci trend, nemôžem ho ešte raz nespomenúť. Farebné slim jeans sú proste tohtoročnou nutnosťou a na výber máme z množstva úžasných odtieňov. Ak mám vymenovať tie najzaujímavejšie, určite nemôže chýbať mint, lila, marhuľová a žltá.

Šortky vo farbách dúhy

denimových šortkách platí vlastne to isté ako o klasických džínsoch – sú všade, sú štýlové a aj paleta farieb je prakticky rovnaká a zahŕňa ako pastelové odtiene, tak aj tie výrazné. Farebné šortky sa hodia nielen perfektne do teplého počasia, ale sú skvelé aj pre tie z nás, ktoré si na pestrofarebné džínsy netrúfnu, šortky sú totiž samozrejme menej výrazné. Ak premýšľate nad zaujímavým strihom šortiek, skúste tie do pása a tielko zastrčte do nich! Výsledkom bude štýlový a neopozeraný look.

Aj vestičky a bundy môžu hrať farbami

Už sme si zvykli na farebné kabátiky, tak prečo neskúsiť aj farebné denimové vestičky a bundy? Budú vyzerať skvele nielen v kombinácii s ďalším denimom, ale i prehodené cez letné šaty!

Vyskúšajte pestrofarebné sukne a šaty

Veľa žien nedá na jar a v lete na sukne a šaty dopustiť, a pokiaľ práve nehrozia tropické teploty, budú tieto dva kúsky skvelé aj v denime. Zaujímavo vyzerajú sukne a šaty, ktoré majú vpredu zapínanie na gombíky – tento trochu retro look sa totiž opäť dostáva do popredia. Staviť ale môžete aj na klasiku v podobe farebnej džínsové minisukne.

Zdroje: www.asos.com , www.pullandbear.comwww.ann-christine.de

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.