Na Zumbu štýlovo! / Zumba oblečenie

Na Zumbu štýlovo! / Zumba oblečenie

29. novembra 2010, zumba, zumba oblečenie, cvičenie, šport, oblečenie zumba, Zumba

Sponzorovanej odkazy:

Zumba sa za posledné mesiace vyšplhala v obľúbenosti športov na výslnie, prepadá jej stále viac žien akéhokoľvek veku, kondície a postavy. Nečakajte hodinu plnú driny a nudy, hlavnou zásadou zumby je pobavenie. Pri tancovaní a poskakovaní vás ani nenapadne, koľko kalórií ste práve spálili. Celé cvičenie je kombináciou mnohých rôznych exotických tancov (sama pochádza z Kolumbie) – okrem iného aj salsy, mamby, samby, merengue alebo flamenca.

Vďaka popularite zumby sa začalo vyrábať špeciálne zumba oblečenie. Často má na sebe priamo vytlačený alebo našitý príslušný nápis, aby sa dalo odlíšiť od ostatných.
Na hodinu zumby sa samozrejme môžete obliecť do normálneho športového oblečenia, ale pretože je tento šport väčšinou o zábave, práve veselé a nápadité veci sú žiadané.
Vyrábajú sa napríklad špeciálne nohavice s ozdôbkami, ktoré pri pohybe veselo cinkajú.
Najrozšírenejšie je oblečenie v pestrých farbách, a aj vďaka nemu budete mať zo cvičenia lepší pocit a zažiarite v ňom aj na špeciálnych Zumba beach parties alebo Zumba dovolenkách.

Zumba je rýchla a dynamická, preto sa neodporúča brať si dlhé a nepriedušné oblečenie. Zvoliť by ste mali skôr niečo voľné alebo pohodlné, čo vám nebude brániť v pohybe. Už vopred ale počítajte s tým, že prepotíte úplne všetko, čo budete mať na sebe, preto vyberajte hlavne prírodné materiály, ktoré dobre sajú pot.Rovnako ako u každého športu je dôležitá vhodná obuv. Zvoliť môžete akékoľvek pohodlné botasky, na internetových stránkach si môžete zakúpiť aj špeciálne topánky. Tie rovnako ako ostatné vynikajú predovšetkým svojimi veselými farbami a šnúrkami. Sú priedušné a poskytujú podporu pohybu. Pri výbere akýchkoľvek topánok je dôležité, aby sa na ich špičke dalo otočiť o 360 stupňov.

V špeciálnych obchodoch si môžete vyberať aj medzi rozličnými zumba doplnkami, ale zaobstarať si môžete aj iné potrebné vybavenie: tašku s nápisom, potítka, gumičky, ponožky, zumba tetovanie alebo prívesky na permanentky. Obľúbené sú tiež zumba uteráky, ktoré okrem usušenia po sprche môžu poslúžiť aj ako cvičebné pomôcky.
Tieto vymenované veci sú k dostaniu len na internete, väčšinou sa objednávajú zo zahraničia, objavovať sa ale začínajú i v českej verzii. Pozrite si potrebné na zumbashop.cz, inšpirujte sa a pohodlne nakupujte.

zdroj obrázkov: www.zumbashop.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii ostatné.