Vyberte si z rozmanitých štýlov v kolekcii Humanic jar / leto 2012

Vyberte si z rozmanitých štýlov v kolekcii Humanic jar / leto 2012

17. mája 2012, letné topánky, dámske topánky, topánky leto 2012, mokasíny, platformy, klin, topánky, obuv, Humanic, topánky jar, topánky leto, 2012, trendy topánky, tenisky, balerínky, lodičky, dreváky, sandále, sandálky

Sponzorovanej odkazy:

S prichádzajúcou jarou vyťahujeme zo skríň sukne, šaty a trebárs aj kratšie nohavice a na našu obuv je tak kladená oveľa väčšia pozornosť. Výber jarných a letných topánok je teda veľmi dôležitým krokom k tomu, aby náš outfit vyzeral bezchybne. S týmto obdobím už sa tiež rozširuje výber typov topánok – je ten správny čas na členkové topánky, balerínky, lodičky, tenisky a onedlho aj na sandálky. Dnes sa pozrieme na jarnú a letnú ponuku topánok Humanic, v ktorej nájdeme hneď štyri rôzne kolekcie podľa rozmanitých štýlov, z ktorých si určite vyberiete ten váš!

Western spirit

Kolekcia nesúca názov Western spirit je inšpirovaná indiánskym a kovbojským štýlom, ktorý k jari a letu neodmysliteľne patrí. Už podľa názvu možno teda tušiť, že v tejto kolekcii si prídu na svoje milovníci mokasín, drevákov, topánok na podpätku a silných podpätkov. Tiež nebude prekvapením, že väčšina topánok sa nesie v prírodných odtieňoch hnedej a béžovej, hoci predovšetkým čo sa mokasín týka, tu nechýba pár výrazných a zaujímavých farieb.

Dolce Vita

Protikladom predošlej kolekcie je kolekcia s názvom Dolce Vita. Tu nemajú topánky bez podpätkov svoje miesto a úplne tu prevažujú elegantné lodičky a sandálky, ktoré skvele doplnia letné sexy šaty či sukne. Farbami sa ale táto kolekcia až tak nelíši, aj tu totiž hrajú prím predovšetkým neutrálne odtiene béžovej, hnedej a čiernej, ale nie je to samozrejme pravidlo. Zaujmú tu totiž napríklad lodičky v kvetinovej potlači alebo topánky v štýle color-blockingu.

Hippie festival

V kolekcii Hippie festival si konečne prídu na svoje zástancovia farieb a pestrých potlačí. Tenisky a balerínky sú totiž „odeté“ do kvetinových, prúžkovaných či ovocných vzorov a pôsobia tak neuveriteľne sviežo, hravo a štýlovo zároveň.

Tribal territory

Tribal a etnický štýl sa tento rok stali obrovským hitom, a tak nechýbajú ani v kolekcii Humanic. Zemité farby, výrazné potlače, vysoké platformy alebo zdobenie v podobe pierok by vám tento rok v botníku nemali chýbať. Táto kolekcia zaujme predovšetkým perfektným mixom neutrálnych odtieňov s tými pestrými a výsledkom tak sú veľmi originálne a nápadité topánky všetkých možných typov.

Zdroje: shoemanic.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.