Šaty jar / leto 2012 / Vyberte si tie pravé!

Šaty jar / leto 2012 / Vyberte si tie pravé!

20. mája 2012, šaty leto 2012, letné šaty, dámske šaty, šaty, jarné šaty, jar 2012, farebné šaty, Zara, Bershka, Mango, Tally Weijl, šaty s potlačou, šaty s golierom, kvetované šaty, peplum

Sponzorovanej odkazy:

Možno sme sa šatám cez zimu z pochopiteľných dôvodov trochu vyhýbali, ale práve prebiehajúca jar už k ich noseniu doslova láka. Tento kus odevu je navyše tento rok naozaj in a už teraz môžeme šiat v obchodoch vidieť hŕbu. O trendoch, ktoré tento rok šatám velia, ste sa už na LuxuryMagu mohli dočítať. Dnes vám poradíme, kam pre trendy jarné šaty zájsť.

Rôznorodá Bershka

Naozaj rôznorodú ponuku si pre nás pripravila španielska značka Bershka. V ich kolekcii nechýbajú sexy priliehavé šaty ani rozviatejšie a vzdušnejšie modely, nájdeme tu ako jednoduché šaty v jednej farbe, tak aj divoké potlače a vybrať si môžete aj medzi modelmi bez ramienok, s úzkymi ramienkami alebo aj rukávmi. Naozajstným hitom tohtoročnej sezóny sú šaty, ktoré majú vpredu sukňu kratšiu ako v zadnej časti a tento asymetrický strih nechýba ani u značky Bershka. Ďalším trendom, ktorý sa v kolekcii objavuje, sú aztécke vzory, ktoré na šatách s vhodnými doplnkami a šperkami vyzerajú úžasne!

Dievčenské Tally Weijl

Šaty značky Tally Weijl sa nesú vo veľmi dievčenskom duchu a zodpovedajú tomu ako farby, ktorým dominuje ružová, biela a čierna, tak i kvetinové potlače, zdobenie v podobe kanýrky a riasenia, a tiež vypasované strihy. Prevažujú tu šaty dĺžky mini a midi, ale keďže aj maxi šaty sú tento rok in, pár ich u Tally Weijl tiež objavíte.

Trendy Zara

Najviac sa na vlne najnovších trendov nesú šaty značky Zara. Nechýba tu snáď žiadny z aktuálnych hitov, akými sú šaty s golierom, peplum, šaty tulipánového strihu, krajkové šaty, alebo bohaté potlače. Z farieb prevládajú biela a odtiene nude, ale kolekciu samozrejme rozžiarilo aj niekoľko farebnejších kúskov v trendy pastelových odtieňoch, a rovnako ako u Tally Weijl sa aj tu objavuje pomerne veľa šiat v čiernej.

Originálne Mango

Ďalšia španielska značka, Mango, si pre nás nachystala veľa veľmi originálnych kúskov, v ktorých bude každá žena neprehliadnuteľná. Pozornosť tu priťahujú napríklad šaty zdobené tropickými a exotickými potlačami, šaty pripomínajúce šatku, flitre, cvočky, nápadito umiestnené zipsy či trendy color-blocking.

Zdroje: www.bershka.com , www.tallyweijl.com , www.zara.com , www.mango.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.