Šperky z plastu

Šperky z plastu

18. mája 2012, Minimon, plast, plastové šperky, plastové doplnky, náušnice, náhrdelník, doplnky, prstene

Sponzorovanej odkazy:

Máte rady extravaganciu a nevšedné a originálne doplnky? Hitom nasledujúcej sezóny sú práve plastové šperky v pestrých (najlepšie neónových) farbách. Šperky zo striebra, zlata, chirurgickej ocele alebo obyčajnú bižutériu nosí každá z nás. Nebojte sa odviazať, plasty vás budú baviť. Priblížim vám túto módu, a teda vybrala som pre vás značky, ktoré sú typické pre výrobu plastových šperkov a doplnkov – americká ADEEN a česká Minimon.

PRSTENE

Nosenie prsteňa máva často hlbší význam, než že je braný ako ozdoba. Podľa gréckej mytológie Prometeus ukradol oheň bohom a daroval ho ľuďom a za trest bol prikovaný ku skale, hrdina Herakles Prometea oslobodil a ako pripomienku tohto činu musel nosiť krúžok na prste. Aj vy svojím prsteňom môžete všeličo vyjadriť. Môžete ním dať najavo, že ste zástankyňou celosvetového mieru, milujete mačky alebo trebárs, že zbožňujete hamburgery. Plastové prstene sú veľmi hravé – zdobia ich nápisy, kamienky alebo miniatúry daných vecí, ktoré chcete vyjadrovať (láska-srdiečko, apod).

NÁHRDELNÍKY

Výrazným náhrdelníkom nič nepokazíte a budete istoiste neprehliadnuteľná. Náhrdelníky bývajú často doplnené kovom a práve prívesok je z plastu. Ak zvolíte nápadný a extravagantný náhrdelník, náušnice musia byť veľmi decentné a zároveň vkusné, aby celkový dojem nebol preplácaný.

NÁRAMKY

Niekomu môžu na ruke prekážať, pre niektorú z nás sú nepostrádateľným doplnkom. Klasický retiazkový náramok vymeňte za farebný napríklad v tvare štvorca alebo trojuholníka.

NÁUŠNICE

Kruhy, visiace alebo klipsové. Každá preferujeme iné, ale náušnice z plastu môžete mať vo všetkých týchto variantách. Kruhové z plastu v neónových farbách nezostanú bez povšimnutia okolia a na každej párty zažiarite, visiace napríklad v pestrých farbách v tvare kvetín alebo v klasickej čiernobielej kombinácii. Klipsové náušnice sú predovšetkým favoritom pre fanúšičky retra a jemných, ale pritom vysoko módnych kúskov.

Zdroje: ADEEN www.karmaloop.com , Minimon www.minimon.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii doplnky.