Jarná kolekcia Tally Weijl

Jarná kolekcia Tally Weijl

19. mája 2012, Tally Weijl jar 2012, jarná kolekcia, Tally Weijl, farby

Sponzorovanej odkazy:

Jarná kolekcia Tally Weijl je určená pre dievčatá, ktoré sa chcú od ostatných odlíšiť, byť „Totally Sexy“. Ak sledujete najnovšie trendy a milujete farby, tak potom Vám aktuálna kolekcia učaruje.

Žiarivé farby

Hlavnými farbami sú námornícka modrá, červená, zelená a hlavne ružová. To Vám dáva priestor pre hravé kombinovanie. Ďalej tiež pastelové odtiene, potlače a kvetinové a geometrické vzory.

Jarná kolekcia 2012

Témou kolekcie je Preppy a Trendy Cowgirl. Preppy štýl súvisí s konzervatívnym spôsobom života, je často spájaný s elitnými študentmi vysokých škôl. Po ich vzore si z jarnej kolekcie vyberte priliehavé košele, chinos nohavice, športové saká a ľahké svetríky. Naproti tomu trendy štýl s kovbojskými detailmi je viac uvoľnený, svedčia o tom ležérne kockované košele, strapce na krátkych kožených vestách a kovbojské topánky v zníženej výške po členky.

Šaty pre Fashion Queen

Jarná kolekcia Tally Weijl opäť predstavila skvostnú kolekciu šiat, určených pre voľný čas, do práce, do školy alebo na párty. Ak si vo volánikoch pripadáte príliš načančané, skúste jednoduché hladké šaty, ktoré sú vpredu skrátené a vzadu predĺžené. Alebo zháňate Bodycon šaty? Príďte si vybrať, v Tally Weijl nájdete hneď niekoľko typov. Všetko je samozrejme podľa aktuálnych trendov. Čo sa potlačí týka, nájdete tu hlavne kvetinové vzory, prúžky a tiež kašmírový vzor, ​​ktorý poznáte hlavne zo šatiek.

Nezmeškajte prebiehajúce akcie

Veľmi lákavá je ponuka farebných a džínsových šortiek, ktoré sú tento rok veľkým hitom. Ak máte pevné a štíhle stehná, určite ich vystavte na obdiv. Určite Vás potom bude tiež zaujímať, že teraz prebieha v obchodoch Tally Weijl akcia, vďaka ktorej si môžete kúpiť jedny šortky a druhé budete mať za polovičnú cenu. Ak si myslíte, že tento rok vystačíte len s jednými šortkami, tak vyrazte na nákupy s kamarátkou. Ale verte mi, že z ponuky farebných šortiek budete tak nadšené, že len s jednými kraťasami určite neodídete.

Zdroj: http://www.tally-weijl.com/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.