Trendy plavky 2012

Trendy plavky 2012

23. mája 2012, plavky, trendy plavky 2012, H & M, Victoria 's secret

Sponzorovanej odkazy:

Leto sa blíži veľmi rýchlo a svedčí o tom nielen kalendár, ale aj príjemné letné počasie. Z toho dôvodu by ste sa mali poobzerať po trendy plavkách už teraz.

Jednodielne plavky

Jednodielne plavky sa s rokom 2012 vracajú na scénu, síce sa v nich zle opaľuje, ale na druhú stranu sú viac vidieť a pekne tvarujú postavu.

K popularite plaviek v gréckom štýle, ktoré sú zvisle nariasené v oblasti pŕs, prispievajú dve veci – majú zoštíhľujúci efekt a navyše sú aj predlžujúce. Plavky pôsobia vysoko luxusne a sú veľmi elegantné. Veľmi sexy sú výstrihy až k pupku so zníženým pásom alebo jednodielne plavky s prestrihmi na bokoch.

Dvojdielne plavky

Podprsenka bardotka

Prvý typ bardotka bol navrhnutý v roku 1938 v Spojených štátoch a už vtedy si získal veľkú priazeň. Podprsenka úžasne tvaruje prsia a často ju sprevádza push-up efekt. Niet divu, že tento rok patrí medzi top trendy.

Bodycon plavky

Bodycon plavky ma veľmi uchvátili. Nájdete ich v obchodnej sieti H & M, ich mandarínková farba Vám navyše krásne zvýrazní bronzové opálenie.

Bandážová podprsenka

Bandážové podprsenky bez ramienok sú veľkým hitom. Ide o obyčajný pruh látky, ktorý je väčšinou uprostred ozdobený, zviazaný alebo prekrútený. Niekedy sa tiež môžete stretnúť s praktickým zapínaním vpredu v podobe ozdobnej spony. Tento štýl oceníte pri opaľovaní, len si však dávajte pozor, aby Vám pri kúpaní nepozorovane neskĺzla.

Vzor

Bodky sú ľahko infantilné, ale tak roztomilé, že im nemožno odolať. Nedokážu im odolať ani návrhári a väčšina z nich ich každoročne zaraďuje do svojich kolekcií.

Farby

Trendové farby plaviek 2012 sú pastelové: svetlo žltá, jemne ružová, mätovo zelená čiže mint, nebesky modrá a mandarínková, vedľa toho tiež výrazná kobaltovo modrá, sýto tyrkysová a červeno-oranžová.

Pri výbere farby berte do ohľadu tón Vašej pleti:

Svetlý tón ÁNO: biela alebo čierna NIE: červená a žltá

Stredná tón ÁNO: piesčitá, hnedastá, medená a ružové tóny NIE: broskyňová a bronzová

Tmavý tón ÁNO: akákoľvek farba, najviac slivková, fuchsiová, bronzová a burgundská červeň.

Volániky

Výrazným doplnkom sú volániky, a to hneď v koľkých variantách:

  • v niekoľkých radoch na hornom diele plaviek
  • vo výstrihu
  • na hornom leme nohavičiek

Zdroj: www.victoriassecret.com , www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii plavky.