Pozor, prichádzajú skvelé trendy batohy!

Pozor, prichádzajú skvelé trendy batohy!

13. mája 2012, jeansové batohy, školský batoh, rifľovina, denim, trendy batohy, jar 2012, tribal, kvety, kožené batohy

Sponzorovanej odkazy:

Vo chvíli, keď sa práve nechystáte na ples alebo na dôležitú párty, by ste mohli skúsiť skvelé batohy. My ženy nemusíme predsa v každej chvíli vyzerať elegantne a dokonale žensky. Na výlety, na nákupy alebo pri športovaní trendy batohy skvele využijete. A majú tiež mnoho výhod! Väčšina z trendových batohovunisex, skvele vyzerajú, existuje strašné množstvo druhov a ešte ku všetkému myslia na naše zdravie! Väčšina kabeliek a tašiek totiž nášmu zdraviu neprospieva, pretože ich väčšinou nosíme len cez jedno rameno, a to veľmi zhoršuje postoj tela a pri tom aj celkový stav našej chrbtice.

Kvety

K jari nepochybne patria kvety, a tak sú aj skvelým vzorom pre trendy batohy. Kvetinové trendy batohy vám spríjemnia celý deň a navodia vám pocit dobrej nálady. Nebojte sa ich vyskúšať, pretože určite neoľutujete! Kvetinami sa to všade len tak hemží, a to nie len za vašimi oknami, ale aj v obchodoch, a preto ku svojmu kvetinovému batohu nájdete všade veľa doplnkov.

Koža

Ak si predsa len budete chcieť zanechať trochu tej elegancie, môžete vyskúšať kožené batohy. Kožené batohy robia česť svojmu menu, pretože investícia do nich sa vám určite vyplatí. V prípade že si svoj ​​batoh zamilujete a budete ho používať stále, časom to na ňom bude veľmi poznať. Pri kožených batohoch by sa vám ale toto stať nemalo. Koža je úžasný materiál a kožený batoh vám môže vydržať pokojne celý život.

Farebné

Farby sú obľúbené snáď u všetkých generácií a farebné batohy samozrejme tiež. Tieto trendy farebné batohy skvele využijete do školy alebo na výlet. Různobarevnost je skvelým skrývačom škvŕn a nečistôt, ktoré sa na školských a výletných batohoch veľmi často objavujú. A ak nevlastníte minimálne tri školské batohy, nemôžete si dovoliť ich prať každý týždeň minimálne dvakrát.

Menšie

Skvelou vychytávkou sú batohy, ktoré sú o niečo menšie. Tieto trendy batohy perfektne využijete pri športovaní. Môžete si do neho dať mp3 prehrávač s muzikou, malú desiatu a fľašu s vodou alebo slnečné okuliare. Predsa by ste všetky tieto veci napríklad pri korčuľovaní nedržali v ruke.

Rifľovina

Znovu v kurze je tento rok aj rifľovina. Ak ste sa už vydali nakupovať do väčších nákupných centier, určite ste zaznamenali, že sa to všade rifľovinou len tak hemží. Dá sa to brať ako veľký comeback tohto materiálu a riflové oblečenie sa dá označiť ako retro, pretože veľkým boomom bola rifľovina v 80. rokoch, kedy mladí ľudia z rifľového materiálu mali skoro celý svoj ​​outfit. Výnimkou teda nie sú ani batohy, a pretože je denim veľmi v móde, dajú sa brať riflové batohy ako trendy. Určite s nimi nebudete mať žiadny problém. Skvele sa kombinujú a ku všetkému sa hodia.

Tribal

Veľmi módny je tento rok tribal trend. Vyznačuje sa farebnosťou, zdobením a hlavne rôznymi etno vzormi a potlačami. Tribal trendy batohy sú veľmi zmodernené a k tradičnej tribal móde majú celkom ďaleko. Ale aj tak sa dajú presne určiť a odlíšiť od ostatných.

Zaujímavé

Neverili by ste tomu, ale trendy batohy môžu byť aj skvelou zábavou. Vyskúšajte napríklad batoh, ktorý nebude na vašom chrbte vyzerať ako batoh, ale ako zvieratko, hudobný nástroj, obľúbená kreslená postava alebo balík slamy.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.