Tylové sukne okorenia váš šatník

Tylové sukne okorenia váš šatník

5. mája 2012, tylové sukne, tylová sukňa

Sponzorovanej odkazy:

Pamätáte si, ako sa začiatku každého dielu nesmrteľného Sexu v meste objavuje Carrie vo svojej ružovej krátkej tylovej sukienke s nesmrteľnou táraninou, že vie všetko o sexe a nebojí sa opýtať? Sex v meste je pokladaný za najmódnejší seriál všetkých čias, po odvysielaní každého nového dielu bolo oblečenie, ktoré mali hlavné hrdinky na sebe, z obchodov do rána okamžite vypredané. Nie nadarmo sa preto Sarah Jessica Parker stala módnou ikonou.

Rovnako tomu tak bolo aj s outfitom z úvodu. Krátka dĺžka tylových sukní sa síce z módneho poľa pomaly stráca, avšak skúste sa zamerať na tie dlhšie, do polovice lýtok alebo až k zemi. Nemusíte byť nevesta alebo plesová kráska, aby ste si ich mohli dovoliť.

Ako ich nosiť? Na jednoduchú otázku jednoduchá odpoveď – takmer so všetkým.

TRENDY

Krajšie síce vyzerajú k jednoduchému oblečeniu, nie je ale dôvod neskúsiť neskombinovať neskombinovatelné a k sukni si obliecť obľúbené rockové tričko alebo nejaké iné s potlačou. K sukni si tiež môžete pre uvoľnenejší vzhľad obliecť napríklad koženú bundu alebo jej trendy džínsovú variantu.

ROMANTICKÁ KRÁSKA

Možno aj vďaka svojmu pôvodnému účelu pôsobia tylové sukne samy o sebe romanticky, prečo to teda nedotiahnuť do konca? Kvetinky, krajky, jemné potlače … aj vy si určite prídete na svoje. Šup do pastelových farieb, ktoré sú teraz mimoriadne trendy.

ELEGANTNÁ DÁMA

Aj keď sa hodí aj ku klasickému elegantnému štýlu, do práce ju asi nosiť nebudete. Hodí sa ale na každodenné nosenie, napríklad na nákupy, do školy alebo pokojne aj na párty (v našich krajinách všetko vymenované len v prípade, že znesiete kritiku a pohľady okolia). K sukni, ktorá okorení outfit už sama o sebe, si oblečte jednoduchý svetrík, topánky na podpätku alebo balerínky spolu s listovou kabelkou a môžete vyraziť.

Existuje ešte nejaký dôvod, prečo si aspoň jednu nekúpiť? Skúste prehľadať treba Ebay a na nejakú určite narazíte.

zdroje: polyvore.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.