Pánske chinos nohavice

Pánske chinos nohavice

9. mája 2012, pánske chinos, pánske nohavice jar 2012, pánske nohavice chinos, pánske bavlnené nohavice

Sponzorovanej odkazy:

Keď ovládli džínsy najvyššie priečky obľúbenosti, zdalo sa, že ich len tak ľahko nič neprekoná. Pôvodne pracovný kus oblečenia je považovaný za základ pánskeho aj dámskeho šatníka. Džínsy môžeme kombinovať úplne so všetkým. Vytvoríte s nimi elegantný, športový aj úplne ležérny look.

Avšak posledné módne trendy jednoznačne prinášajú pre sezónu jar / leto 2012 nohavice nazývané chinos. Sú si veľmi podobné v pánskej, dámskej i detskej variante.

Jedná sa o letné bavlnené nohavice, ktoré sú určené pre nosenie vo voľnom čase. Tomu zodpovedá aj komfortné strihové spracovanie. Avšak sú považované za spoločenskejšie, ako sú džínsy. Ak k nim oblečiete sako a košeľu, veľmi ľahko vytvoríte elegantný outfit vhodný takmer pre každú udalosť. V jarných dňoch patria medzi obľúbené, skombinovať ich môžete napríklad so slabým svetríkom.

Veľká ponuka chinos od Next

Značka Next sa vždy pýši pohodlnou voľno-časovou módou v jednoduchom štýle. Oblečenie sa navzájom perfektne dopĺňa a možno tu nakúpiť bez väčších problémov pre celú rodinu.

Aj u nohavíc chinos nájdeme viac strihových variánt. V súčasnej dobe sa dáva prednosť strihu slim fit, ktorý je ale vďaka bavlnenému materiálu dostatočne komfortný. K populárnym farbám sa radí krémová, modrá alebo hnedá (v rôznych odtieňoch).

Objavujú sa tiež nažehlené puky, čo umocňuje elegantný vzhľad.

Moderné chinos so zníženým sedom na Asos

Populárny e-shop asos.com vždy drží vždy krok s módnymi trendmi. Chinos so zníženým sedom a v slim fit strihu sú k dostaniu v mnohých farebných prevedeniach.

Dokonca je možné vybrať aj medzi dĺžkou zníženého sedu a medzi zúžením nohavíc, ktoré sa nosia vyhrnuté.

Pánske chinos tohtoročnú sezónu nesmú chýbať vo vašom šatníku. Sú pohodlné a sú absolútne in. Vytvorte jedinečný outfit v elegantnom i mestskom štýle.

Zdroj: www.asos.com , www.nextdirect.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.