Prejdite sa jeseňou / Jesenné čižmy nad kolená

Prejdite sa jeseňou / Jesenné čižmy nad kolená

21. októbra 2010, kozačky nad kolená, jesenné kozačky, biele čižmy, kozačky na ihličkách, ihly, kozačky bez podpätku, topánky na jeseň, jeseň 2010

Sponzorovanej odkazy:

Očarujúce a praktické sú topánky pre tohtoročnú jeseň – čižmy nad kolená. Všeobecne o čižmičkách vieme, aké úžasné a populárne sú, ale v čižmách nad kolená sa skrýva oveľa viac. Nielen, že sú omnoho viac sexy a ženy sa v nich cítia zvodnejšie, ale sú aj ďaleko praktickejšie. V čižmách nad kolená vám nebude taká zima v jesennom sychravom období.

Čižmy nad kolená môžu niekomu prísť nevkusné a lacné, a to môžu tieto čižmy naozaj byť, ale v spojení s tým pravým oblečením, je výsledný efekt vždy štýlový a vôbec nie lacný. Čižmy nad kolená sú totiž stále v kurze.

Pre niekoho môže byť problémom cena čižmičiek nad kolená. V porovnaní oproti normálnym čižmám je ich cena oveľa vyššia. Ceny sa pohybujú od 1000–10000,–Sk. Veľmi ťažko sa vám budú zháňať čižmy nad kolená, ktoré by stáli menej ako 1000,–Sk. Pri normálnych čižmách by pritom niečo také problém nebol.

Čižmy nad kolená bez podpätku

Čižmy bez podpätku mi pripomínajú skôr snehule, ale niektorým ženám viac vyhovujú. Veľmi ich ocenia ženy, ktoré jazdia na dovolenku na hory. Čižmy nad kolená bez podpätku sú perfektnou obuvou do vysokého snehu. Sú pohodlné a rozhodne sa vám do nich nedostane žiadny sneh a vaša noha bude stále suchá a v teple.

Čižmy nad kolená na ihličkách

Ihlový podpätok dodá všetkým topánkam ženskosť a zvlášť u čižiem nad kolená. Žena s čižmami na podpätku sa cíti ako bohyňa. Vykračuje si ladne aj keď ide len na nákup, pripadá si rovnako tak obdivovaná, ako modelky na osvetlených mólach.

Luxusné biele kozačky nad kolená

Biele čižmy nad kolená nie sú v žiadnom prípade nič praktického, ale rozhodne sú to tie najprepychovejšie topánky na svete. Do kaluží ani hromád lístia alebo iných prekážok jesenného obdobia sa vám určite hodiť nebudú, ale čo takto na jesenný večierok? Biele čižmy sú najlepšou obuvou na párty alebo diskotéku, kde vám budú perfektne žiariť a upútate s nimi pozornosť.

Zdroje: www.amazon.com www.shopstyle.com www.net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.