Bentley New Continental GT / Majster vznešenosti v novom kabáte

Bentley New Continental GT / Majster vznešenosti v novom kabáte

6. mája 2012, Bentley New Continental GT, auto, auto moto, New Continental GT, Continental GT, Bentley, Bentley Continental

Sponzorovanej odkazy:

Britská značka Bentley oslavuje už niekoľko rokov úspechy s modelom Continental GT, ktorý v sebe spája nadčasovú technológiu a dizajn, napriek tomu sa prikláňam k modelom z minulého storočia, s ktorými firma Bentley začínala.

Napriek tomu prvý Continental GT už má pár vrások, a tak je potrebné predstaviť jeho mladšieho brata, s ktorého názvom si ľudia z Bentley nelámali hlavu a jednoducho ho nazvali New Continental GT. Nové gétéčko sa môže pýšiť ladnejšími tvarmi, napriek tomu základná konštrukcia a robustnosť zostala zachovaná, takže auto stále vyzerá nadradenejšie než všetci jeho kolegovia.

Cez obrovský výkon a športový vzhľad je Continental považovaný za praktické auto pre denné jazdenie do práce, avšak jeho vlastník asi nebude parkovať na obyčajnom parkovisku pred fabrikou. Cena síce nie je najvyššia, ale predsa sa hovorí, že za štýl a eleganciu si treba priplatiť, takže ak si odpustíte nejaké tie topánky, nový oblek či kabelky, razom máte nový kúsok v garáži, ktorý vám rozhodne poslúži ako módny doplnok.

zdroj: bentleymotors.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hura. Článok nájdete v kategórii technika.