Pánske košele s potlačami jar / leto 2012

Pánske košele s potlačami jar / leto 2012

29. apríla 2012, pánske košele, pánske košele s potlačami, pánske košele jar 2012

Sponzorovanej odkazy:

Originálne potlače hýbu svetom módy. Vždy sa ale nájde motív, ktorý sa stavia na popredné priečky obľúbenosti. V sezóne jar / leto 2012 to sú predovšetkým vtáčie potlače, prenikajú aj menej tradičné potlače, ako sú hviezdy. Kvety menších i väčších rozmerov sa vracajú do módneho sveta s už akousi pravidelnosťou.

Výnimkou nie sú ani pánske košele, u ktorých nájdeme motívy kvetín i rôznych zvierat. V pozadí nezostali ani umelecké kreatívne potlače, ktoré často pôsobia ako divoké výplody fantázie. Ďalšou obľúbenou potlačou sú geometrické vzory. Pánske košele s potlačami sú skvelým nápadom pre vašu jarnú a letnú kolekciu.

Asos košeľa od Hisham Bharoocha

Košele v hawaiskom štýle sú dôležitou súčasťou ponuky jar / leto 2012 od Asos. Umelec Hisham Bharoocha sa zaoberá mimo vizuálneho umenia aj fotografiou a hudbou.

Zameriava sa na stvárnenie prežitku, na prelínanie sa skúseností s vnútornými pocitmi. Vzory na košeliach sú plné živelnej energie, miešajú sa v nich farby a nápaditosť. Niekedy stačí k originalite i vtipný nápad vzoru.

Hisham nepodlieha konvenciám a neriadi sa práve módnymi trendmi. A tak môžu byť akokoľvek populárne vtáčie potlače, ale on zvolí napríklad ryby alebo hawaiské kvety. Kombinovať tieto košele nie je vôbec ťažké. Stačia basic úzke nohavice a trochu nápaditosti. Netradičný look môže dotvoriť batoh alebo okuliare. Nezabudnite na nevyhnutný doplnok – topánky!

Medzi ďalších umelcov, ktorí vytvorili pre Asos košele so špeciálnymi potlačami, patrí tiež Mike Perry alebo Jonathan Zawady.

Aj tradičné značky milujú potlače

Pánske košele s potlačami sa nevyhli ani tradičným denim značkám. Čo by boli pánske džínsy bez poriadnej košele … Lee, Levis ale aj Ralph Lauren ponúkajú farebné košele s rôznymi potlačami. Je cítiť pomerne veľká inšpirácia päťdesiatymi rokmi, ešte viac prevláda voľná ruka dizajnérov, ktorí dávajú veľký priestor fantázii a farebným kombináciám.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.