Blysknite sa! / Trendy metalické sukne

Blysknite sa! / Trendy metalické sukne

11. mája 2012, párty oblečenie, sukne na párty, sukne jar 2012, minisukne, šaty na párty, metalické sukne, metalické farby

Sponzorovanej odkazy:

Teplé počasie vám dáva skvelú príležitosť, ako ukázať vaše krásne nohy v šatách alebo sukniach. Určite ich máte v skrini niekoľko, možno vlastníte aj nejakú džínsovú obdobu. Musíte uznať, že sú bez nápadu a určite ich máte len preto, že sa rovnako ako džínsy jednoducho hodia ku všetkému a vy nemusíte dlho premýšľať, čo si k nej vziať. Ide o tú najčastejšiu variantu, ktorá sa stala masovou záležitosťou, každý deň v nich stretnete desiatky ľudí, vy sa ale chcete líšiť nie? Nechajte ju teda v skrini a skúste trend tejto jari – sukňu v metalických odtieňoch.

Metalické sukne budú na slniečku hádzať skvelé odlesky a zaručene tak upútajú pozornosť ostatných. Metalickú sukňu si môžete zaobstarať presne podľa vašej postavy a predstáv, zatiaľ čo dlhé puzdrové sukne môžu evokovať eleganciu a luxus, minisukne budú pripomínať disko éru 80. rokov, sú preto ideálne na oslavu alebo párty.

Metalické farby nahradili nie veľmi praktické flitrové kúsky, ktoré po čase rozhodne nevyzerajú tak, ako ste si ich kúpili, pri sukniach a kraťasoch to platí obzvlášť. Nemusíte sa báť sadnúť, bez toho aby ste sa báli, že si flitre polámete alebo pokrivíte.

Nehrajte si na strakatého a nechajte zlaté a strieborné šperky doma, nekombinujte tiež dva metalické kúsky v rôznych odtieňoch zároveň, napríklad zlatú a striebornú. K blýskaniu stačí len jedna vec, ostatné by odvádzali pozornosť. Platí to ale aj v prípade úplne totožných odtieňov, veď túži vyzerať ako sci-fi robot, že?!

Znovu sa môžete presvedčiť, že v jednoduchosti je sila. Metalické sukne dopĺňajte o minimalistické doplnky, neutrálne farby, základné kúsky a skúste aj jednoduchý make-up, ktoré pozdvihnú vzhľad vašej sukne a dajú jej vyniknúť.

Pod pojmom metalické sukne si každý predstaví niečo iné. Nemusíte sa zrovna „alobalovo“ lesknúť, stačia aj nitky vpletené do sukne alebo jemný lesk. Aj keď asi najčastejšie narazíte na bronzovú, striebornú a zlatú, skúste aj farby! Tu však platí pravidlo jednoduchosti v plnej sile.

Ak sa vám trend metalických farieb zapáčil, môžete staviť napríklad aj na efektné sačká, topy alebo nohavice, ktoré vás zaručene rozžiaria.

zdroj: asos.com, net-a-porter.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.