Novinkové pánske parfumy jar 2012

Novinkové pánske parfumy jar 2012

1. mája 2012, pánske parfumy, Pánska vôňa, pánske, parfémy, vône, jar 2012

Sponzorovanej odkazy:

Jean Paul Gaultier – Kokorico

Nová drevitá vôňa pre mužov, ktorí milujú dobrodružstvo a vzrušenie. Kokorico je francúzske označenie pre zvuk, ktorý vydáva kohút, teda po slovensky „kikiriki“, a prečo teda Gaultier prirovnáva muža ku kohútovi? Že by pre svoju dobyvateľskú a bojovú povahu, ktorú majú obaja jedinci spoločnú? Parfém je založený na rovnakom princípe ako predchádzajúca vôňa JPGaultier – minimálny počet ingrediencií v maximálnej koncentrácii. Najskôr ucítite figový list. Srdce tohto parfumu tvorí kakao a pačuli, v základe nájdeme vetiver a cédrové drevo. Tvárou tejto kampane je charizmatický a momentálne veľmi obľúbený model Jon Kortajarena.

Dolce & Gabbana – The One Sport

Prvá športová svieža vôňa od talianskeho dua Dolce & Gabbana pre mužov s vodnými tónmi a prímesou rozmarínu. Talianski návrhári dali srdcu celého parfumu kardamon a sekvojové drevo, základ tvorí pačuli a pižmo. Parfém je veľmi ľahký, ale napriek tomu zmyselný, elegantný a veľmi mužný. Ideálne pre mužov, ktorí sú neustále v pohybe, a ktorí nemajú v obľube ťažké vône. Okrem toaletnej vody môžete svojmu miláčikovi zaobstarať aj balzam alebo vodu po holení, deodorant a sprchový gél z rovnakej rady. Tvárou parfumu je model Adam Senn. Vôňu zakúpite na www.parfums.sk za 43,90 eur za elegantný 100ml flakónik.

Lacoste Challenge Refresh

Jedná sa o odľahčenú formu parfumu Challenge od Lacoste. Vôňa je športová, osviežujúca, určená predovšetkým pre aktívnych mužov. Základom je ebenové a teakové drevo, v srdci ucítite levanduľu a fialkové lístky, hlavu potom tvorí zázvor, mandarínky, citrón a bergamot. Tvárou kampane sa stal slávny americký tenisový šampión Andy Roddick. 75 ml toaletnej vody zakúpite na www.parfums.sk za príťažlivých 19,90 eur.

David Beckham – Instinct Sport

Ďalšia zo športových vôní slávneho futbalistu Davida Beckhama. Opäť tu máme záruku kvalitnej pánskej vône s nádychom elegancie. Parfém je určený pre energických a odvážnych mužov. Základom je santalové a kašmírové drevo s pačuli, hlavou je zázvor s mandarínkou a lístky fialky. Srdcom celého parfému je svieže jablko a muškát. Ľahká drevitá vôňa, ktorá sa pozvoľna mení v ovocno- kvetinový mix vás očarí. Parfém môžete zakúpiť napríklad na www.parfems.sk.

Zdroje: www.parfemy.cz , www.youtube.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii parfémy a kozmetika.