Maybach Landaulet / Najluxusnejší kabriolet na svete

Maybach Landaulet / Najluxusnejší kabriolet na svete

26. apríla 2012, Maybach Landaulet, auto, kabriolet, Landaulet, Maybach

Sponzorovanej odkazy:

Ak máte k dispozícii niekoľko desiatok miliónov, a práve sa chystáte kúpiť decentný kabriolet, ktorý by ste každý deň nestretávali cestou do práce (pri tomto rozpočte to nebude ťažká úloha), tak teraz pravdepodobne zamierite do automobilky Maybach.

Značka Maybach sa zaoberá výrobou najluxusnejších a najdrahších áut na svete a hoci kabriolety rozhodne túto firmu nereprezentujú, nájde sa aj výnimka, ktorou je model Landaulet. Avšak nečakajte žiadne nízke športové vozidlo, Landaulet kypí vznešenosťou a eleganciou, takže sa jedná o limuzínu, ktorej zadnú časť chráni sťahovacia plátenná strecha. Akonáhle vám začnú kvapkať na kubánsku cigaru dažďové kvapky, jednoducho poviete vodičovi, nech zatiahne strechu.

O technických parametroch sa samozrejme baviť nebudeme, pretože to predsa na Maybachu nikoho nezaujíma, hlavná je naprostá elegancia a dokonalá krivka, ktorou sa Landaulet môže pýšiť. Týmto vozidlom sa nechávajú voziť najznámejšie svetové celebrity a diktátori, takže keď ste veľmi populárni či diktátori, skúste sa po tomto vozidle poobzerať v miestnom autobazári.

zdroj: Maybach-manufaktur.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hura. Článok nájdete v kategórii technika.