Pripravte sa na jar s novým šatníkom

Pripravte sa na jar s novým šatníkom

12. apríla 2012, jarný šatník 2012, jar 2012

Jar sa nám už ukázala v plnej paráde a väčšina z nás sa s prvými jarnými teplotami popasovala stále v zimných bundách a teplých snehovkách alebo oprášila minuloročné kabátiky a okopané botasky. Väčšina odborníkov hlási, že s príchodom nového ročného obdobia je čas na detoxikáciu a zmenu životného štýlu, čo však platí aj o móde, slávnostne sa zbavujeme nepríjemne zateplených pérových búnd a s nadšením sa vrháme do obchodných centier preplnených novými a farebnými kolekciami. Nebuďte ani vy výnimkou, vezmite svoju kreditnú kartu a vyrazte na obhliadku vašich najobľúbenejších butikov. Ľahšia zmena šatníka však nemusí znamenať zruinovanie vášho finančného konta, zamerajte sa iba na najnovšie trendy, ktoré si môžete kúpiť aj za pár korún a nimi oživte klasické džínsy, módne legíny alebo vaše obľúbené sukne.

Keď už je reč o sukniach, iste ste si v minulých rokoch všimli, že ich popularita akosi opadla a nahradili ich skôr zaujímavé druhy nohavíc či minišiat. Tohtoročná sezóna je však obdobím zmien, a tak sa z priazne moderných a pestrofarebných sukní môžete opäť tešiť. Vybrať si môžete z klasických elegantných modelov, ktoré sa hodia ako do kancelárie, tak na schôdzku, tešiť sa budete tiež z obľúbených sukní „áčkových“ a v neposlednom rade snáď v každom obchode narazíte na úzke minisukne, ktoré dominujú výraznými farbami a ich ohromnou výhodou je prívetivá a nízka cena, ktorá poteší každú slečnu a trendy chtivú ženu.

Mnohé z vás, aj keď nerady, zabúdajú na nevyhnutné doplnky, ktoré dokážu z toho najobyčajnejšieho outfitu vytvoriť skvelý a nezabudnuteľný model. Ak máte v obľube kvalitné a kožené kabelky, dajte priechod svojej fantázii a zabudnite na fádne a nevýrazné farebné kombinácie. Že si potrpíte na prvotriedny materiál a praktický tvar? Prečo tieto dve prednosti neskĺbiť do jednej a ešte im nepridať šmrnc a glanc?!

Čo sa doplnkov týka, kúpte si tiež výrazné a osobité šperky, ktoré nielen podčiarknu štýl vášho odevu, ale tiež charakterizujú vaše ja. Nemusíte sa báť ani výraznejších doplnkov v podobe čeleniek a sponiek, ktoré oživia vaše nepoddajné vlasy. Jedným z najväčších módnych hitov sú snáď od nepamäti hodinky, ktoré sú nielen nápaditým, ale aj praktickým doplnkom. Zabudnite na nenápadné a obyčajné modely, radšej sa porozhliadnite po značkovom type, ktorý pozdvihne celý váš vzhľad na vyššiu úroveň. Hodinky Dolce Gabbana spĺňajú všetky požiadavky, vrátane luxusu a nevídanej elegancie.

Zdroj: fashionshop.sk, fancy.sk, timestore.sk

Autorom článku je redakce. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.