Fashion trends: Máte už niečo v mint farbe?

Fashion trends: Máte už niečo v mint farbe?

22. apríla 2012, fashion trends, mint, mint colour, mint green, farba mint, farba mäty, módne trendy jar 2012, módne trendy leto 2012

Sponzorovanej odkazy:

O tom, aké farby sú tento rok na jar v kurze, ste sa mohli dočítať veľa na Luxurymagu ale aj inde. Posledné týždne sú stránky všelijakých módnych a lifestylových časopisov i web-magazínov zahlcované fotkami oblečenia v najrôznejších farbách. Pastely, neóny, sýte farby i mnohé iné – hlavné je nebyť za šedú myšku. A prečo tiež? Farby pristanú každému a je len na vás, aké si vyberiete. Pokiaľ sa napríklad práve necítite na neóny a krikľavé farby, ako je oranžová alebo červená, stavte si na pastelové farby. Absolútnou jednotkou medzi pastelmi pre tohtoročnú jar je farba „mint“, alebo ak chcete mätová. Do tejto farby sú momentálne zbláznené snáď všetky zahraničné aj niektoré slovenské bloggerky a nie je sa veľmi čomu diviť. Je to farba nevšedná, nemá ju len tak niekto (zatiaľ) a dá sa skvele kombinovať.

Farba mäty je sviežim vánkom do našich jarných skríň. Skvele ju môžete kombinovať s obľúbenou čiernou, bielou, nude, ale aj šedou. Táto farba však znesie a pristanú jej aj ďaleko odvážnejšie kombinácie. Skvele vyzerá takmer so všetkými odtieňmi oranžovej, od tých vyblednutých až po sýte, ďalej tiež s modrou, azúrovou či tyrkysovou. Hodí sa k nej hnedé či béžové doplnky – opasok či kabelka, ale úplne úchvatne vyzerá v kombinácii so zlatými šperkami a doplnkami. So sestrou zlato – striebornou zase vykúzlite sexy večerný look. Mint samozrejme vyzerá dobre aj s denimom. Oblečte si k mint blúzke či topu džínsové kraťasky alebo džínsky a vytvoríte super mladistvý look.

V mint farbe si môžete zaobstarať všetko, od oblečenia cez spodnú bielizeň, doplnky či šperky. Mojím osobným tipom sú mint nohavice v slim-fit strihu, ktoré som videla napríklad aj v Tally Weijl, alebo mint saténová či hodvábna blúzka, ktorá bude krásne kopírovať vaše krivky a ktorú stopercentne využijete pri teplých jarných a letných dňoch.

Ak rada experimentujete aj s farbou laku na nechty, nie je pre túto jar a leto lepšej voľby ako práve farba mäty.

Zdroje: www.polyvore.com , www.nastygal.comwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.