Skutočne ojedinelé! - Vzorované nohavice

Skutočne ojedinelé! - Vzorované nohavice

20. apríla 2012, jar 2012, pruhy, vzorované nohavice, háremové nohavice, zvonové nohavice, úzke nohavice, voľné nohavice, zvieracie vzory, vzory kvetov, kolieska, kocky

Sponzorovanej odkazy:

Ak chcete túto sezónu zaujať, alebo si urobiť radosť niečím naozaj netradičným, kúpte si vzorované nohavice. Tento módny kúsok si už teraz obľúbilo mnoho žien. Tieto neobyčajné nohavice si našli mnoho fanúšičiek predovšetkým vďaka svojej jedinečnosti. Každé vzorované nohavice vyzerajú inak a dajú sa inak kombinovať. Môžete si vyberať zo základných strihov ako pri klasických nohaviciach. Vzorované nohavice môžete mať ako háremové, zvonové, voľné alebo úzke.

Vzorov je neskutočná kopa a s vyberaním toho správneho by ste mohli mať máličko problémy. Bude veľkým orieškom sa rozhodnúť, či sú lepšie kocky, kolieska, pruhy alebo iné geometrické tvary. Keby vás ale tieto fádne vzory už omrzeli, môžete skúsiť napríklad nohavice s obrázkami zvierat, ktoré už nie sú žiadnou zvláštnosťou a k jari či letu sa hodia.

Iným vzorom, ktorý má nádych jari sú napríklad kvety, ktoré sú veľmi častým vzorom na všetkých kusoch oblečenia. Nohavice teda nie sú výnimkou, a že im to so vzormi kvetov sekne! V týchto nohaviciach skvele splyniete s prírodou, čo je podľa mňa úplná krása.

Zabudnúť nesmiem ani zvieracie vzory, ktoré nie sú už takou raritou. Tieto vzory pôsobia veľmi zmyselne a na každej párty upútajú pozornosť všetkých mužov. Neviem, čím to je, ale je to asi naozaj v nohaviciach, ktoré vyzerajú ako koža mačacej šelmy, vďaka ktorej mužom pripadáme atraktívnejšie. Takže dámy – gepard, tiger, leopard alebo snáď zebra?

Mnoho vzorovaných nohavíc vytvára tiež zaujímavé obrazce. Tento štýl nohavíc je veľmi pútavý a obľúbi si ho určite mnoho žien. Vaše nohy v takýchto nohaviciach môžu vytvárať mozaiku, rám obrazu alebo napríklad obraz samotný.

A pýtate sa, ako nosiť takéto vzorované nohavice? Nie je to naozaj žiadna veda a zvládne to každá žena. Na farbe ani na vzoroch nezáleží toľko, ako na strihu nohavíc, ktorý je predovšetkým dôležitý pri kombinácii s ostatným oblečením. Avšak, ku vzorovaným nohaviciam sa skvele hodí tričko či blúzka, ktoré sú v jednotnej farbe. Ak ale patríte medzi odvážlivcov, skúsiť môžete aj tričká, ktoré majú podobný vzor ako vaše nohavice. Kombinujte a vyhrajte si s vaším outfitom.

Zdroje: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.