Trendy slnečné okuliare 2012 pre mužov aj ženy!

Trendy slnečné okuliare 2012 pre mužov aj ženy!

24. apríla 2012, módne doplnky, jar / leto 2012, slnečné okuliare, dámske, pánske, okrúhle slnečné okuliare, mačacie oči, motýľ, športové slnečné okuliare, lenonky, Wayfarer, ray ban, muchy

Sponzorovanej odkazy:

Slniečko už sa nám začalo prejavovať v plnej paráde a je na čase sa proti nemu ozbrojiť. Ako inak sa pred ním chrániť než len opaľovacími krémami? No predsa slnečnými okuliarmi! Naše oči sú pre nás všetkých veľmi dôležité a prílišné slnečné žiarenie im príliš neprospieva. Slnečné okuliare však nie sú len skvelou ochrannou pomôckou, ale aj jedinečnou módnou záležitosťou. A tento rok sa naozaj máte na čo tešiť! Slnečné okuliare, ktoré sa budú nosiť tento rok, nie sú také, na ktoré sme mohli byť doteraz zvyknutí! Srší z nich jedinečnosť a originalita. Ovšem posúďte sami.

Dámske slnečné okuliare 2012

Mačacie oči

Dámske slnečné okuliare pre rok 2012 skutočne sršia originalitou a dôkazom sú napríklad slnečné okuliare ,,mačacie oči". Tieto slnečné okuliare dostali svoj ​​názov samozrejme podľa tvaru sklíčok, ktoré skutočne vyzerajú ako mačacie oči. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, sú ohromne slušivé. Padnú takmer každému, a preto pre vás budú skvelou voľbou.

Motýľ

Ďalší zvierací motív, ktorý sa objavuje túto sezónu na slnečných okuliaroch, je motýľ. Tieto okuliare s trochou fantázie pripomínajú motýľa so svojimi krídelkami. Slnečné okuliare nazývané motýľ majú veľké sklíčka a pôsobia veľmi elegantne. Módni návrhári a slávne hviezdy si ich nemôžu vynachváliť.

Srdiečka

Tento rok budú skutočne vládnuť u slnečných okuliarov zaujímavé tvary, nech sú to hviezdičky, kvetinky alebo srdiečka. Srdiečka sú veľmi častým neobvyklým tvarom sklíčok slnečných okuliarov a vyzerajú dokonale, a tak trochu šibalsky. Srdiečkovými slnečnými okuliarmi môžete mnohé naznačiť alebo sa s nimi len predviesť.

Okrúhle

Trendy slnečnými okuliarmi 2012 budú tiež naozaj veľmi a veľmi guľaté okuliare. Tento skvelý kúsok nepristane len tak každej žene, a preto je potrebné sa pri vyberaní poriadne rozmyslieť, alebo si aj pribrať niekoho na pomoc. Aj napriek tomu všetko ale okrúhle slnečné okuliare vyzerajú úžasne.

Športové

Tento rok nebudú pozadu ani športové slnečné okuliare. Nesmú byť ale len tak hocijaké. V roku 2012 sa u slnečných okuliarov hrá na veľkosť, a preto aj športové okuliare musia mať poriadne veľké a rôznofarebné sklíčka.

Pánske slnečné okuliare 2012

pánskymi slnečnými okuliarmi na rok 2012 nie je zas taký kríž ako s tými dámskymi. Väčšina pánov si slnečné okuliare nekupuje podľa toho, či v danej sezóne práve ,, letia" alebo nie. Hlavnými prioritami sú skôr kvalita, cena a funkčnosť. Keby ste si to ale napríklad rozmysleli, tento rok sa budú nosiť aj poriadne veľké a netradičné pánske slnečné okuliare. Čím väčšie sklíčka, tým lepšie! Niekoho som možno práve teraz vydesila, ale verte mi, tieto slnečné okuliare vyzerajú skvele. Okrúhle, muchy, wayfarerky alebo lenonky – to sú páni slnečné okuliare pre vás!

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii doplnky a slnečné okuliare.