Farebné džínsy vám doslova rozžiaria outfit

Farebné džínsy vám doslova rozžiaria outfit

15. apríla 2012, farebné džínsy, farebný denim

Sponzorovanej odkazy:

Zatiaľ to vyzerá, že apríl nám prinesie naozaj aprílové počasie, ale dúfajme, že sa čoskoro dočkáme naozaj krásneho jarného počasia, vďaka ktorému budeme môcť pokojne odložiť teplé vrstvy oblečenia a obliecť si niečo ľahšie, kedy na prvom mieste nebude len funkcia zahriatia, ale aj oslnenie ostatných a hlavne potešenie samých seba.

Veľa žien dáva na jar prednosť skôr šatám a sukniam, ktoré si v zime naplno nemôžu užiť, ak ste ale skôr nohavicový typ alebo sa snažíte nasledovať všetky najnovšie módne trendy, mám tu niečo pre vás – farebné džínsy, ktoré vám túto sezónu v šatníku rozhodne nesmú chýbať.

Klasické modré, čierne varianty alebo aj biele varianty časom omrzia a navyše – patria vôbec k jari? Vôbec nie. Poznáte niečo lepšie, čo sa hodí k jari a letu viac ako farby? Stavte teda na ne a zaručene vás nikto len tak neprehliadne. Farebné džínsy sa vám v skrini budú obzvlášť vynímať, ak ste veľkou priaznivkyňou trendy color-blocking. Najčastejšie ich môžete nájsť ako chinos alebo v skinny strihu.

Možno sa pýtate, na aké farby sa máte zamerať. Nemusíte sa trápiť s výberom, žiadna farba nikdy úplne z módneho poľa neodišla, niektoré sú ale viac uprednostňovanie ako iné. Skúste napríklad pastelové, neónové alebo žiarivé farby, rovnako ako minulý rok je trendy sýto oranžová a pridáva sa k nej aj žiarivo žltá, určite ale zabodujete aj s modrou alebo zelenou.

Ak chcete skúsiť niečo trochu iné, vôbec nemusíte zostávať len u jednofarebných nohavíc, siahnuť môžete i po vzorovaných, ako sú napríklad romantické kvetinové, rozverné bodkované alebo pruhované, ktoré vám predĺžia nohy až do nebeských výšin.

Výhodou týchto nohavíc je to, že sú dosť výrazné samy o sebe, takže nebudete musieť vymýšľať nejaké zložité kombinácie, stačí ich doplniť o jednoduché tričko a sačko alebo svetrík. Mali by byť dominantné, preto ich kombinujte skôr s neutrálnymi farbami ako je čierna, biela alebo béžová.

zdroj: asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.