Fall 2010: Dámske i pánske jesenné bundy 2010

Fall 2010: Dámske i pánske jesenné bundy 2010

28. októbra 2010, jesenné bundičky 2010, jeseň 2010, Ralph Lauren, Next, Nike, jesenné bundy, dámske jesenné bundy, pánske jesenné bundy, dámske bundy, pánske bundy, športové bundy, elegantné bundy, kožené bundy

Sponzorovanej odkazy:

Jesenné modely oblečenia začínajú byť veľmi aktuálne, nielen v najrôznejších módnych magazínoch, ale aj v módnych butikoch. Veľmi aktuálnou témou začínajú byť najmä jesenné bundičky, ktoré nás príjemne zahrejú. Môžu mať však aj ďalší účel než ten, že nám v nich nie je zima. A to taký, že nám to v nich predsa môže náramne pristať. Prečo si teda nekúpiť na jeseň 2010 novú a štýlovú bundičku. Dnes sa pozrieme nielen na dámske, ale aj na pánske modely bundičiek. Veď aj oni túžia po tom, aby im ich partnerky pochválili outfit, alebo aby si ich niekto všimol na ulici.

V dnešnom článku sa vydáme po stopách jesenných búnd pre ženy aj mužov do troch butikov, ktoré sa od seba líšia nielen cenou, ale hlavne štýlom, trendom i samotnou ponukou. Na výber modelov jesenných búnd 2010 sa pozrieme do exkluzívneho a luxusného butiku Ralph Lauren, ďalej na ponuku športovej značky Nike a v neposlednom rade aj do obľúbeného butiku Next.


Ralph Lauren

Modely spoločnosti Ralph Lauren sú vždy štýlové, a to samozrejme platí aj pri modeloch bundičiek. Pri pánskych modeloch nájdete jednak kúsky pestré, ale aj klasické. Nechýbajú ani dlhšie strihy, ani bundy strihané do pása. Bez problémov tu môžete zohnať ako elegantné, tak aj športovejšie pánske bundy. Cenovo sa však tieto kúsky pohybujú vo vyšších sumách. Naplatíte však len za meno tohto luxusného brandu, ale aj za kvalitné spracovanie, moderné strihy a trendy.


Dámske bundičky Ralph Lauren sú tiež veľmi exkluzívne a apartné. Okrem spoločenských, klasických čiernych modelov, tu môžete objaviť aj ležérne džínsové kúsky, alebo aj trekkingové a športové Ralph Lauren bundičky na jeseň, ktoré využijete napríklad pri prechádzkach v prírode, ale i v meste.


Nike

Ak radšej uprednostňujete športový tovar a s ním aj „jesenné bundy“: http://www.queens.cz/…anske-bundy/, obzrieť sa môžete za jesennou kolekciou Nike 2010. Tá ponúka trendové a štýlové modely. Ak teda dávate prednosť streetovějším módnym kolekciám, potom je tá od Nike určená priamo pre Vás. Páni si tu, rovnako ako v predošlom prípade značky Ralph Lauren, môžu vybrať z viacerých pestrých farieb, ako i z farieb klasických. Výhodou modelov jesenných bundičiek Nike je, že jeden model môžete zohnať vo viacerých farebných kombináciách, a tak si môžete vybrať skutočne takú, aká sa vám páči. Okrem naozaj športových búnd tu tiež objavíte, viac či menej spoločenské kúsky jesenných bundičiek i dlhších strihov, ako uvádzame dole na príklade.


Dámske jesenné bundy Nike taktiež hýria pestrosťou, nápadmi a rôznymi kombináciami štýlov a trendov. Ak máte, dámy, rady ružovú, v kolekcii Nike si určite vyberiete! Spoločnosť Nike je totiž do ružovej farby pre ženy skutočne blázon. A nie je sa čomu diviť. Tak pekné a pritom jednoduché ružové modely oblečenia sa vidia málokde.

Jesenné bundy Nike môžete zohnať na e-shope www.queens.cz.


Next

Anglické butiky Next si na jeseň 2010 pre nás prichystali tiež mnoho skvostov, ktoré stoja za to, vám ukázať. V tomto prípade sa jedná o mix, takže tu nájdete ako elegantné, tak aj športové kúsky, väčšinou však v jednoduchých farbách. Muži sa môžu predvádzať v ležérnych bundičkách, ktoré sa líšia nielen farbami a štýlom, ale tiež napríklad spôsobom zapínania. Niektorým z modelov dokresľuje ich športový look kapucňa, iné majú výraznejšie napríklad vrecká. Na každej bunde nájdete niečo, čo určuje jej trend. A zároveň sú všetky absolútne štýlové.


I pre ženy si butiky Next prichystali na jeseň skvelú a veľkú ponuku jesenných búnd. Niektoré sú úplne elegantné, iné štýlom športové. Spoločnosť Next totiž neponúka svoje kúsky iba jednej skupine žien. Naopak. Snaží sa svojím sortimentom osloviť široké osadenstvo a zatiaľ, musím povedať, že sa to tejto značke celkom dobre darí.


„Zdroj“: www.ralphlauren.com, www.nike.com, www.next.co.uk

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.