Pánske bundy jar 2012 - športové, elegantné i kožené

Pánske bundy jar 2012 - športové, elegantné i kožené

10. apríla 2012, kožené pánske bundy, pánske jarné bundy, pánske bundy jar 2012, športové pánske bundy

Sponzorovanej odkazy:

Počasie láka odhodiť bundy a začať chytať prvé jarné slniečko. Predsa len sa ale každý rád zahreje, a tak sa v tomto článku zameriame na pánske jarné bundy pre sezónu jar 2012.

Športové pánske bundy Funstorm a Vans

Na kvalitu značky Funstorm si zákazníci rýchlo zvykli. Jedným zo základných parametrov je vždy funkčnosť výrobku. Pokiaľ sa jedná o bundy, je tento parameter o to dôležitejší. Bundy sú vybavené funkčnou membránou, ktorá zaisťuje dokonalú ochranu pred neduhmi počasia.

Nemožno nespomenúť dizajn – vždy mladistvý, svieži, ale tiež často jednoduchý a vhodný na každodenné nosenie. Zaujala ma v tomto smere bunda značky Vans (nižšie na obrázku) vyzerajúca čiastočne ako kabátik.

Prešívané pánske bundy

Jesenná kolekcia so sebou priniesla v mnohých značkách prešívané bundy. Tento trend pretrváva aj do jarných kolekcií, a preto ak hľadáte bundu k elegantnejšiemu outfitu, prešívaná bunda sa môže stať tou správnou voľbou. Zvoľte k nej ideálne bavlnené nohavice (môžu byť napríklad chinos), modré džínsy tentoraz schovajte pre iné módne kombinácie.

Ležérne bundy na voľný čas

Na bežné nosenie, a to najmä pre milovníkov ležérneho štýlu, ponúka značka Next športovo- elegantné pánske bundy. Termín je to možno pre mnohých príliš obsiahly, ale podľa môjho názoru sa tieto bundy naozaj dajú bez problémov kombinovať s elegantnými aj športovými odevmi a vytvoriť tak zaujímavú kombináciu.

Kožené pánske bundy

Kožené bundy sú považované za klasiku, ktorá nikdy nevyjde z módy. Čierna kožená bunda jednoduchého strihu sa hodí skrátka kedykoľvek. Ale aj trendy dovoľujú koženým bundám občas vybočiť z ich všednosti. Pri jarných kožených bundách pre rok 2012 ešte stále nájdeme strih „krivák“ alebo obľubu v odtieňoch hnedej až béžovej.

Avšak ako sa hovorí, odvážnejším šťastie praje. Nebojte sa tento rok punkového štýlu alebo výraznej farby.

zdroj: www.asos.com , www.coreshop.cz , www.nextdirect.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.