Obujte farebné a vzorované tenisky

Obujte farebné a vzorované tenisky

18. apríla 2012, tenisky, topánky, obuv, farebné tenisky, vzorované tenisky, kvetinové

Sponzorovanej odkazy:

Patríte medzi tie, ktoré obúvajú tenisky výhradne na šport alebo vo voľnom čase? Nebojte sa ich obuť aj k pracovnému outfitu alebo na rande. Škála modelov a farieb je obrovská a každá z nás si nájde tie svoje. Čo by vám rozhodne nemalo chýbať v botníku pre nasledujúcu sezónu? Farebné a vzorované tenisky.

FARBY

Tento rok platí pravidlo – čím farebnejšie, tým lepšie. Ak už vlastníte tenisky, ale len v tmavých farbách, nechajte ich pre istotu na dne botníku. Ešte sa vám budú hodiť, ale nie teraz. Voľte veselé farbičky ako je žltá, sýto ružová, tyrkysová, oranžová. Ak príliš nefandíte farebnej obuvi, voľte aspoň jednu z výraznejších farieb v kombinácii s čiernou, sivou alebo bielou alebo si kúpte šnúrky rôznych farieb a vzorov. Tie z vás, ktoré sa neboja odviazať, si pokojne môžu dovoliť tenisky viacfarebné. Budete v nich žiariť ako hviezdy na nebi. Ani neónové či pastelové farby nezaostávajú a sú stále trendy, takže hurá do toho!

VZORY

Máte rady retro módu? Obujte si tenisky s bodkami alebo prúžkami v obľúbenej farbe. K retru patria aj mašličky, takže ak narazíte na tenisky s mašličkami, rozhodne si ich kúpte. Budete originálne a roztomilé. Kockované alebo kárované vzory sa radia ku klasickejšiemu štýlu, keď k nim oblečiete outfit v pánskom štýle v tmavých farbách, budete vyzerať síce trošku konzervatívne, ale úplne úžasne. Ďalšou veľmi trendy potlačou sú listy a kvety. Tento typ tenisiek si zaraďte do zoznamu „must have“. Kvetinové tenisky stretnete na každom rohu. Môžete si vybrať medzi potlačou s drobnými kvetmi, veľkými kvetmi alebo jednou veľkou kvetinou cez celú topánku. Kvetinové tenisky vyzerajú úplne dokonale, navodia dobrú náladu a určite vám vyčaria blažený úsmev na tvári. Ak nefandíte vzorom a ste klasik, kúpte si tenisky bez potlače v akejkoľvek žiarivej farbe.

S ČÍM ICH NOSIŤ?

Farebné retro tenisky pokojne noste k vypasovanej sukni s jednoduchým topom alebo tričkom. Do vlasov pripnite kvetinu alebo mašľu ako ozdobu, poprípade si nasaďte čelenku v rovnakej farbe ako tenisky. Budete rozkošnou lolitkou. Kvetinové topánky noste k džínsom alebo kraťaskom, top môžete zladiť s farbou tenisiek. Ak obujete viacfarebné tenisky bez vzorov, môže byť váš outfit výnimočne farebný. Tu už takú rolu nehrá, ak si k týmto teniskám oblečiete červenú sukňu a tielko vo farbe ružovej alebo modrej. Dôležité hlavne je, aby ste na sebe mali farby, ktoré sú na teniskách. Pri vzorovaných teniskách prevažne platí – ak máte vzorovanú a farebnú obuv, outfit by mal byť jednoduchší, aby tenisky vynikli. Keď sa budete riadiť týmto pravidlom, neurobíte chybu a nebudete vyzerať ako strašiak do kapusty.

Zdroje: www.ikonikstore.cz , www.queens.cz , www.polyvore.comwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a topánky, obuv.