Žiarivé neónové farby

Žiarivé neónové farby

16. apríla 2012, farebné oblečenie, farby jari 2012, fashion trends, módne trendy, neon, neónové farby, farebné, asos

Sponzorovanej odkazy:

Nosiť neónové farby môže byť zábavné, veď živé farby môžu pridať do vášho outfitu iskru a šmrnc. Neón dokáže premeniť tmavé fádne oblečenie v štýlové a zaujímavé.

Dobré je začať pozvoľna, napríklad pri neónových lakoch na nechty. Je to jednoduchý spôsob, ako pozvoľna prejsť a zvyknúť si na neónovo žiarivé farby. Farebné nechty môžete nosiť vo dne aj v noci. Alebo si kúpte neónovú peňaženku alebo malú kabelku, ktorá je o niečo odvážnejšia ako lak na nechty. A čo potom neónové topánky! Niektorí ľudia sa vyhýbajú farebným topánkam a radšej nosia základné hnedé alebo čierne, pretože sa dajú dobre kombinovať a hlavne na seba toľko neupozorňujú. Jarné trendy ale kážu niečo iné – prijmite farby, pretože sa dajú navzájom výborne kombinovať.

Do neónových farieb sa nemusíte obliekať od hlavy až k päte. Kúpte si neónovú sukňu alebo neónové tričko a skombinujte ho s krémovou alebo čiernou farbou. Perfektnou voľbou je tiež kombinácia neónových farieb s bielou, béžovou alebo khaki.

Neónové šaty alebo nohavice doplňte neónovým opaskom v inej neónovej farbe, napríklad oranžové šaty a ružový opasok alebo fialová a zlaté doplnky.

Veľkú opatrnosť si vyžaduje kombinovanie neónových farieb, aby výsledok nebol príliš divoký a nepôsobil lacno. Osobne sa mi páči kombinácia oranžových nohavíc a modrého svetra.

Všimnite si, že jednoduché strihy dávajú neónovým farbám vyniknúť a nepôsobia tak divoko ako na dizajnovo prepracovaných strihoch.

Pôsobivý je aj vzor z neónových farieb. Neuveriteľne zaujímavo pôsobí kombinácia prírodných divokých vzorov s niečím tak umelým ako sú neónové farby. V poslednej dobe som si zamilovala zebrie vzory s ružovými doplnkami alebo neónovo sfarbený podklad pod vzory divokých šeliem.

Doplnky k neónovo zafarbenému oblečeniu voľte jednoduché a najlepšie jednofarebné. Najlepšou voľbou je striebro alebo zlato.

Veľkou inšpiráciou Vám môžu byť 80. roky.

Zdroj: www.asos.com , www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a kabelky a tašky.