Džínsy jar 2012 - všehochuť strihov a štýlov

Džínsy jar 2012 - všehochuť strihov a štýlov

12. apríla 2012, džínsy jar 2012, dámske džínsy, trendy jar 2012

Sponzorovanej odkazy:

Denimová móda je základom každého šatníka. Len málokomu dnes chýbajú minimálne jedny džínsy. Väčšinou si kupujeme na každú sezónu iný typ. Priaznivci džínsov často obmieňajú strihy a farby podľa toho, či je leto alebo zima. Všeobecne, letným džínsom patria svetlejšie odtiene a na zimné obdobie zase odtiene tmavé. Avšak tieto rozdiely sa stávajú pomaly prežitkami a na farbu podľa ročného obdobia sa už toľko nedbá. Ale aj tak sa džínsy riadia módnymi trendmi.

Dámske džínsy pre jar 2012 zahŕňajú široký výber známych strihov i farieb. Pozornosť pútajú predovšetkým farby. Medzi moderné patria, podobne ako u všetkých kusov odevu a doplnkov, džínsy v pastelových farbách.

Návrhári zdá sa tiež prihliadli k bežnému zákazníkovi, ktorý nemá až tak záujem o módne dianie a zaradili do kolekcií jednoduché funkčné strihy a klasické odtiene.

Pozrime sa, čo ponúkajú známe módne reťazce.

Obľúbený Next ponúka klasické typy i novinky

Snáď najširšie spektrum typov džínsov ponúka značka Next (avšak ani Levis neustúpil od variability strihov dámskych džínsov). Pomocou ich ponuky sa nám ľahko podarí rozpoznať tohtoročné trendy.

Pretrvávajú Skinny džínsy aj Skinny FITS, ktoré majú vyšší pás a ponúkané sú aj v extra predĺženej dĺžke.

Strih SLIM FITS nie je žiadnou novinkou, a predsa jednoduché džínsy sa vždy hodia.

Typ Bootcut pozná každá žena s náročnými požiadavkami na komfort a klasiku. Zároveň pretrváva trend pánskeho štýlu džínsov (BOY FIT).

Nemožno si nevšimnúť návratu zvonových nohavíc čiže flared JEANS. Nejedná sa o obrovské „zvonáče“, ale iba o miernejšie rozšírené nohavice.

Ako novinku ponúka Next typ džínsov NEW LIFT & SHARE. Tie zvýrazňujú postavu s dôrazom na najdôležitejšiu partiu – teda zadoček.

Mango v klasickom i trendy štýle

Značka Mango sa vyvarováva veľkému experimentovaniu a radšej vsádza na istotu. Módne trendy zaraďuje do kolekcií, ale stále sa drží i klasických typov džínsov.

Farebné džínsy však tento rok nemôžu chýbať nikde.

Pastelové džínsy Promod

Kolekcia značky Promod je výrazná práve využitím moderných pastelových farieb. Aj dámske džínsy pre jar 2012 tieto farby majú. Táto značka ponúka aj zvonový typ nohavíc, rovnako tak Bootcut alebo BOYFRIEND typ.

Zdroj: www.promod.eu , www.mango.com , www.nextdirect.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.