Kockované či farebné? / Pánske trendy blejzre jar 2012

Kockované či farebné? / Pánske trendy blejzre jar 2012

17. apríla 2012, sako, pánsky blazer, pánsky blejzer, pánske saká, pánske trendy, kocky, prúžky, farby jar 2012, jar 2012, trendy

Sponzorovanej odkazy:

Pri pohľade na najnovšie trendy na sezónu jar / leto 2012 je vám asi jasné, že bez skvele padnúceho blejzra sa tento rok nezaobídete, či už ste žena, či muž. O dámskych blejzroch už tu reč bola, takže sa dnes zameriame na tie pánske. Aké sú hlavné trendy sezóny jar / leto 2012?

Trend č 1: Jarná pestrosť

Kým u žien sú v kurze skôr jemné pastelové farby, u mužov letia tie výraznejšie. Najväčším tohtoročným hitom v oblasti pánskych trendov je bezpochyby farba modrá, a to predovšetkým v odtieňoch kráľovskej a námorníckej modrej. Nosí sa na všetkom, blejzre nevynímajúc, a pravdou je, že na nich vyzerá obzvlášť skvele. Ďalej sú v kurze výrazné odtiene oranžovej, zelenej, žltej, a dokonca aj ružovej či vínovej. Pýtate sa, ako také saká nosiť? Odpoveď je jednoduchá! Tento rok je v kurze monochronný look, takže sa môžete do jednej farby obliecť od hlavy až k päte a môžete si byť istý, že váš vzhľad bude podľa najnovších trendov.

Trend č 2: Kocka

Ďalším trendom v oblasti pánskych blejzrov a oblekov vôbec sú kocky. Šachovnicový vzhľad predviedli vo svojich prehliadkach značky ako Gucci alebo Alexander McQueen, čo je v podstate dôkazom, o ako podstatný trend sa jedná. Aj v tomto prípade môžete zvoliť monochronný look, alebo kocky skombinovať s jednofarebnými a jednoduchými tričkami a nohavicami.

Trend č 3: Prúžky

Po kockách sú ďalším trendy vzorom prúžky. Na blejzroch vyzerajú dobre ako prúžky nenápadné a tenké, tak aj tie široké a výrazné a s oboma týmito variantami aj tento rok zabodujete.

Trend č 4: Biele a neutrálne tóny

Pravdou je, že všetky predchádzajúce trendy sú trochu extravagantné a výrazné, čo rozhodne nie je to pravé orechové pre každého. Ak teda radšej volíte nenápadnejší, avšak stále štýlový a trendy look, oblečte sa do blejzra vo farbe bielej, alebo neutrálnych tónoch ako sú béžová či šedá. Kombinovanie ostatného oblečenia s týmito odtieňmi nie je nič zložitého a vy tak získate nadčasový a elegantný vzhľad!

Zdroje: www.zara.com , www.asos.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.