Trendy potlačou môžu byť aj hviezdy!

Trendy potlačou môžu byť aj hviezdy!

23. apríla 2012, šaty, jar 2012, trendy potlač, potlač hviezdy, tričká, tielka, zapínacie svetríky, farebné nohavice, legíny, šperky v tvare hviezd, kabelky, batohy

Sponzorovanej odkazy:

Hviezda ako taká môže byť symbolom mnohých vecí. Napríklad ju môžeme brať ako niečo ohromného a žiarivého alebo niečo slávneho, romantického aj drsnejšieho. Hviezda je tiež symbolom kvality, kedy sa deťom v škole dáva jednička s hviezdičkou alebo je tak označovaná kvalita hotelov. Nech berieme hviezdu akokoľvek, jedno je jasné, je skvelou potlačou na módnom oblečení a doplnkoch. A túto sezónu sú v kurze predovšetkým znaky, či už to sú kolieska, srdiečka, zvieratká alebo hviezdy.

Ak nie ste obľúbenkyne hviezd a hviezdičiek, len tak si nevšimnete, čo dokážu na obyčajných tričkách, košeliach, tielkách či svetríkoch, vykúzliť za krásu. Každá potlač na našom oblečení zaujme pozornosť. Môžete mať tielko s mnohými hviezdami, ktoré pripomína hviezdnu oblohu alebo vojenskú uniformu.

Túto sezónu sú veľmi v móde nohavice a legíny, ktoré sú farebné a doplnené o nejaké tie vzory. Týmto vzorom môže byť napríklad hviezda. Na nohaviciach a legínach mi hviezdna potlač nepripomína ani hviezdnu oblohu ani vojenstvo, ale skôr rock a punk. Ak teda budete chcieť skúsiť tak trochu rockovejší vzhľad, ktorý je mimochodom veľmi sexy, kúpte si nohavice či legínypotlačou hviezd.

Veľmi krásne sú aj šaty, ktoré sú potlačené hviezdami. Tieto šaty pripomínajú skôr dievčenský štýl. Sú veľmi roztomilé a na človeka pôsobia pozitívne. Šaty na jar 2012 určite využijete, a preto vám radím, aby ste skočili do obchodov a nejaké krásne si vybrali.

Ak chcete nosiť oblečenie s potlačou hviezd, musíte vlastniť aj skvelé doplnky, ktoré sú skrášlené rovnako. A nemusíte sa báť, že by ste mali so zháňaním takýchto doplnkov problém. Doplnky, ktoré majú hviezdnu potlač, sa zháňajú oveľa lepšie ako oblečenie. Predovšetkým sú to kabelky a batohy, ktoré sú tým najhlavnejším doplnkom. Môžete vyberať z malých, veľkých i z listových kabeliek, ktoré sa vám budú perfektne hodiť na akúkoľvek spoločenskú akciu, pretože potlač hviezdy pôsobí veľmi slávnostne. Ďalej sú tu šatky, ktoré tento rok na jar maximálne využijete, opasky, okuliare, ale aj topánky môžu mať potlač hviezdy!

K tomuto všetkému by ste mali mať aj šperky s hviezdami alebo rovno v tvare hviezd. Dávajte ale pozor na to, aby ste to s tými hviezdami moc neprehnali! Ak si ale vezmete len tričko s potlačou hviezdy, určite sa vám k nemu budú na ušiach vynímať hviezdičkové náušnice. Znak hviezdy sa pre šperky skvele hodí a určite neoľutujete, keď si nejaký taký šperk kúpite, pretože ho využijete pri všetkých príležitostiach, nech sú formálne alebo nie.

Zdroje: www.polyvore.com www.shopstyle.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, kabelky a tašky a šperky a hodinky.