Objavte kúzlo Cambridge tašiek

Objavte kúzlo Cambridge tašiek

7. apríla 2012, cambridge tašky, cambridge satchels, vintage

Sponzorovanej odkazy:

Máte rady britský štýl obliekania a chcete si do šatníka zaobstarať niečo nové, čo vám bude s ostatným oblečením ladiť? Ak ste na túto otázku odpovedali kladne, mám tu pre vás stávku na istotu.

Určite ste si v poslednej dobe všimli veľkých vintage tašiek, ktorými sa na svojich stránkach chválili takmer všetci bloggeri, či už na tých slovenských alebo svetových. Cambridge satchels sú teraz nielen trendy, v ich prospech ale hovorí aj to, že sú funkčné, čo sa o niektorých trendoch povedať nedá. Sú navyše maximálne nadčasové a unisexové, preto sa vám v šatníku rozhodne nestratia.

Zapáčili sa vám tiež a chcete si aspoň jednu zaobstarať? Môžete ísť priamo k zdroju a kúpiť si ju na stránkach Cambridge Satchel Company ( www.cambridgesatchel.co.uk ), kde vám ju ručne urobia v rôznych veľkostiach a prevedeniach v prepočte asi za 120 eur. Objednať si ich môžete v akejkoľvek farbe, základných, metalických i žiarivých.

Ak práve netrváte na tom, aby bola taška originálna, a pokojne si kúpite napodobeninu, mám pre vás dobrú správu. Nemusíte dlho hľadať, nájdete ju takmer v každom obchode, sama značka navyše spolupracuje napríklad s Asos.com alebo Romwe.com, kde si ju môžete zaobstarať aj lacnejšie.

Ak hľadáte nadčasový kúsok, samozrejme siahnite po farbách ako je čierna, hnedá alebo vínová, ktoré môžete nosiť za dva roky rovnako ako dnes. Ak vám na farbe nezáleží, kúpte si tašku vo farbách, ktoré sú tento rok priamo must-have jari a leta – neóny. Na stránkach CSC sú k dostaniu svietivo ružové, zelené, oranžové a žlté odtiene.

Podľa spoluzakladateľky firmy Julie Deane (ktorá založila spoločnosť so svojou matkou), bola firma príjemne prekvapená, že sa tašky stali trendom aj medzi „normálnymi“ ľuďmi všetkých vekových kategórií, mysleli totiž, že budú obľúbené predovšetkým u školákov, ktorým boli v minulosti i určené . Inšpiráciou k návrhu jej bola knižka o Harry Potterovi, ktorú čítala deťom, obdobu navrhnutej tašky totiž nosili Harry aj Hermiona a z časti aj to, že podobné nosili školáci v čase, keď ona sama vyrastala.

zdroj: asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.