Jarný trend pre váš botník / Topánky na šnurovanie jar 2012

Jarný trend pre váš botník / Topánky na šnurovanie jar 2012

5. apríla 2012, jarná obuv, Humanic, Deichmann, Asos, topánky, topánky na šnurovanie, obuv, jar 2012, trendy 2012, trendy obuv

Sponzorovanej odkazy:

Topánky na šnurovanie nie sú len tenisky, sneakersky a ďalšie druhy športovejšej obuvi, ale tiež napríklad čižmy, členkové topánky alebo balerínky, ktorým sa bude dnešný článok venovať. Ako ukázala minuloročná jeseň, topánky na šnurovanie sa stali hitom, a tento trend s nami pokračuje aj tento rok na jar. Ak teda topánky na šnurovanie už máte, môžete ich hrdo nosiť aj tento rok! A ak nie, hurá na ne do obchodu! Tento pohodlný a štýlový trend si totiž nesmiete nechať ujsť. Preto sa dnes pozrieme na to, kam pre topánky na šnurovanie môžete zájsť.

Šnurovacie balerínky značky Humanic

Kolekcii Humanic na jar 2012 dominujú buď lodičky, alebo naopak sneakersky, a tak sa tu trend topánok na šnurovanie objavil v podobe balerínok vo veselých a pestrých farbách. Šnurovanie je tu samozrejme len na ozdobu, a tak vám obúvanie nezaberie viac ako niekoľko sekúnd. Tieto balerínky sú vďaka svojim výrazným farbám na jar to pravé!

Deichmann – raj šnurovacích topánok

Nespočet topánok na šnurovanie na nás čaká v jarnej kolekcii značky Deichmann. Okrem tenisiek tu nájdeme aj spomínané členkové topánky na šnurovanie, šnurovacie topánky na kline a ďalšie trendy kúsky. Väčšinou sa objavujú v neutrálnych odtieňoch šedej či hnedej a vďaka tejto neutralite môžu zdobiť skoro každý váš outfit. Hoci sú topánky na šnurovanie skôr v ležérnom štýle, môžu napríklad v čiernom prevedení zdobiť aj elegantný look.

Nevybrali ste si? Skúste Asos!

Ak sa vám výber šnurovacích topánok na Slovensku nezdá dostatočný, skúste zabrúsiť na internetový obchod Asos. Nájdete tu nepreberné množstvo štýlových topánok, navyše aj trochu extravagantnejšie a originálnejšie kúsky, ktoré len tak niekto mať nebude! Skúste napríklad členkové topánky na platforme s výraznou potlačou, alebo roztomilé bodkované oxfordky. A čo hovoríte na vysoké sandálky na šnurovanie? Trúfli by ste si?

Zdroje: www.asos.com , www.shoemanic.comwww.deichmann.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.