Dámske trendy hodinky 2012

Dámske trendy hodinky 2012

4. apríla 2012, hodinky, dámske hodinky, doplnky, trendy hodinky, štýlové hodinky, šperky

Sponzorovanej odkazy:

Určitá časť ľudí im nevenuje takmer žiadnu pozornosť, ďalších zaujíma iba ich funkčnosť. Pre väčšinu ľudí sú ale omnoho viac než len ukazovateľom času. Reč je samozrejme o hodinkách, ktoré patria k najobľúbenejším doplnkom vôbec.

Hodinky, na rozdiel od ostatných doplnkov, módnym trendom toľko nepodliehajú, a jedny hodinky tak môžeme nosiť dlhé roky. Aj napriek tomu sa ale každý rok objavujú novinky, ktoré si jednoducho nemôžete nechať ujsť. Aké to sú tento rok?

Vo farbe čokolády

Hneď na začiatok mám pre vás trend, ktorý vás možno prekvapí. Jedná sa o dámske hodinky vo farbe chutnej čokolády, teda tmavo hnedej. Tento odtieň vyzerá skvele v kombinácii so zlatou a navyše perfektne ladí s opálenou pokožkou, ktorej sa dúfajme, už čoskoro dočkáme. Hoci sa nejedná o typicky jarnú farbu, skvele vaše farebné a pestré jarné outfity doplní.

Vo zvieracom štýle

Niektoré hodinkové trendy sa nelíšia od tých, ktoré vidíme na oblečení. A medzi také patrí napríklad trend imitácie zvieracích koží. Značky ako Miss Sixty, Hello Kitty alebo Roberto Cavalli stavili predovšetkým na hady, krokodíly, zebry a leopardy, ktoré sa na hodinkách vynímajú naozaj úžasne!

V jarných farbách

Rovnako ako na ostatných doplnkoch aj na hodinkách vyzerajú krásne pastelové farby. Svetlo žltá, zelenkavá, modrá, mätová, marhuľová, fialková, ružová – všetky tieto odtiene ladia s jarou a tiež s oblečením, ktoré je tento rok trendy.

Na vlnách extravagancie

Mnoho z nás si želá, aby naše hodinky boli nielen štýlové a krásne, ale aj originálne. Netradičných hodiniek existuje veľa! Skúsiť môžete zaujímavé potlače, napríklad v podobe starodávnej mapy, aké ponúka značka Alviero Martini, výrazné srdiečkové vzory, hodinky pripomínajúce skôr náramok, či hodinky v podobe hada obtáčejúceho sa okolo vášho zápästia. Všetky tieto hodinky ozvláštnia váš outfit a urobia vás neobyčajnou!

Zdroje: www.eu.forzieri.com , www.hodinky.czwww.worldofwatches.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.