Kolekcia Promod jar 2012 sa nesie v duchu pastelových farieb

Kolekcia Promod jar 2012 sa nesie v duchu pastelových farieb

29. marca 2012, Promod, kolekcia Promod jar 2012, pastelové oblečenie, jarné trendy

Sponzorovanej odkazy:

Kolekcia Promod jar 2012, ostatne ako mnoho ďalších značiek, sa vyznačuje pastelovými farbami a návratom k jednoduchosti. Tá zasiahla strihy, motívy i celé kombinácie. Za jednoduchosťou sa však skrýva rafinovanosť. Z kolekcie Promod je na prvý pohľad zreteľná ľahká kombinovateľnosť. Pri zakúpení niekoľkých basic kúskov a niekoľkých zaujímavejších „fashion“ kusov vytvoríte jednoducho celý jarný šatník. Prírodné farby sa s pastelovými originálne kombinujú a vytvárajú ležérne outfity v „mestskom“ štýle.

Farebné kabátiky a nohavice Promod

Zaujali ma predovšetkým farebné kabátiky. Majú optimálnu dĺžku a pekne riešený strih. K dostaniu pochopiteľne v niekoľkých farbách. Farebné nohavice a džínsy sa zdajú byť pre tohtoročnú jar a leto nepísanou podmienkou.V tomto smere nemôže žiadna značka zostať pozadu. Promod ponúka úplne čisté línie strihov a opäť širokú farebnú škálu.

Nesmrteľné sačko sa hodí ku všetkému

Medzi ďalšie typy oblečenia, ktoré nemožno v jarnej kolekcii prehliadnuť, sú sačká. Držia sa v duchu jednoduchosti celej kolekcie. Tá umožňuje takmer všestranné kombinácie. Pre jarnú sezónu odporúčam kombinácie s vyššími džínsami a košeľou alebo ležérne nosiť cez voľné tričko.

Hravé topy a šaty zdobia nové motívy

Niekedy zábavné a niekedy originálne. Také sú potlače tričiek, šiat i tielok. Tričká mierneho áčkového strihu je možné využiť aj ako šaty. Jedná sa o kombináciu veľmi hravú a predovšetkým pohodlnú.

A čo ešte nájdeme v jarnej kolekcii Promod 2012? Napríklad tričká s francúzskou tématikou a romantickými motívmi. Zároveň sa objavujú potlače, ktoré občas pripomínajú tvorbu Andyho Warhola.

Doplnky Promod jar 2012

Opomenúť nemôžeme samozrejme ani doplnky. Aj medzi nimi nájdeme predovšetkým kúsky v pastelových farbách s jednoduchým dizajnom. Celá kolekcia je ladená sviežim a mladistvým dojmom.

Zdroj: www.promod.eu

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.