Romantické šperky - stelesnenie nežnosti a jemnosti ženy

Romantické šperky - stelesnenie nežnosti a jemnosti ženy

31. marca 2012, romantické šperky, prstene s kvetinou, krídla, pierka, pierkové náušnice, perly, zlaté šperky

Sponzorovanej odkazy:

Romantické šperky sú ako rosa, v ktorej sa zatrbliece ranné slniečko. Odráža sa v nich jemnosť a neha ženy. Zaujímavé je, že majú niekoľko tvárí. Z nehy dá ľahko vykúzliť dravosť a divokosť hladnej šelmy. Ostatne záleží na uhle pohľadu a na zvolenej kombinácii. Romantické šperky je veľmi často možné nekonečne vrstviť a rôznorodo kombinovať. Napomáhajú nám tak každý deň vytvárať nové a nové outfity a predovšetkým cítiť sa žensky.

Perly – vznešený doplnok každej ženy

Znakom ženskosti a akejsi noblesy boli a sú perly. Uznávané sú predovšetkým vo vyššej spoločnosti (už niekoľko rokov), ale k dostaniu sú aj v malých obchodíkoch s bežnou bižutériou, kde stále viac a viac preniká ich kúzlo. Perlový náhrdelník býval nosený výhradne k spoločenským šatám či ku kostýmu. Dnes vezmeme za vďaku džínsom, bielemu tielku a bohatému perlovému náramku, náhrdelníku alebo náušniciam.

Kvety sú stále jedným z najviac romantických symbolov

Ani kvety nestratili svoj ​​pôvab. Ich kúzlu sme sa tešili v minuloročných kolekciách a ani tento rok sa im návrhári rozhodne nevyhli. Medzi najpopulárnejší výrobok patrí brošňa a ozdoby do vlasov. Za nimi sa ženú v rýchlom tempe prstienky, ktoré začínajú taktiež pociťovať nemalé množstvo verných priaznivcov.

Pierka a anjelské krídla

Aký ďalší znak nehy a nevinnosti máme v ponuke? Sú to pierka a krídelká, najčastejšie v klasickom tvare anjela. V týchto výrobkoch považujeme za najpopulárnejšie predovšetkým náušnice.

Nezdráhajte sa farieb, aj farebné pierka sú stále romantickým doplnkom, navyše do letných dní veľmi veselým a kreatívnym doplnkom.

Zlaté romantické šperky nikdy nevyjdú z módy

Zlaté romantické šperky zdobia stále srdiečka a mašličky. Iste ste si všimli, že „mašličková sezóna“ je v plnom prúde, a tak by ste mali tiež nejaký kúsok ukoristiť. Aj motýle zanechávajú dievčenský mladistvý výzor.

Posledným z romantických šperkov zostávajú srdiečka, ktoré zrejme nikdy nevyjdú z módy, ale našťastie sa im dostáva z roka na rok nového dizajnu.

www.asos.com , www.polyvore.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.