Napodobnite muža a uviažte si motýlika

Napodobnite muža a uviažte si motýlika

9. apríla 2012, motýlik, pánský motýlik

Sponzorovanej odkazy:

Máte motýliky spojené len s mužmi a myslíte, že tomu tak bolo vždy? Chyba! Už pred najmenej pred 60 rokmi si jedným z nich doplnila outfit napríklad herecká legenda Marlene Dietrich, ktorá nosením nohavíc a pánskeho oblečenia poburovala okolie alebo Coco Chanel, ktorá odmietala korzet a začala nosiť šaty jednoduchého strihu s nápaditými doplnkami. Ženy si odjakživa vypožičiavali kúsky z pánskeho šatníka, ktoré im dodávali šarm a sexy vzhľad.

Sú stávkou na istotu, muži už ich nosia celé desaťročia, ak nie stáročia, na rôzne špeciálne príležitosti. Ženu v nich ale len tak nestretnete, obzvlášť v našich krajoch nie. Budete teda vyzerať výnimočne – užívajte si toho! V súčasnosti si nimi doplnila outfit napríklad Diane Kruger, Chloe Sevigny i ďalšie celebrity.

Ako ich nosiť?

Zatiaľ čo u mužov by pri normálnom každodennom nosení motýlik vyzeral zvláštne, vám pristane kedykoľvek a kdekoľvek, či už pri slávnostnejších príležitostiach alebo cez deň.

Pánsky motýlik ako doplnok presne zapadá do francúzskeho štýlu obliekania. Je jednoduchý, má svoje čaro a je výrazný sám o sebe, nie je teda potreba ostatné oblečenie dopĺňať o opulentné šperky. Ten čierny najviac ladí s klasickými farbami, ako je biela, čierna alebo červená.

Najlepšie vyzerá spolu s „nekomplikovaným“ oblečením. Aby ste ho mohli nosiť, nie je potrebné nakupovať nové kúsky. Vystačíte si napríklad s obľúbeným svetrom, ktorý má výstrih do V a bielou košeľou.

Ak si neviete rady, klasická čiernobiela kombinácia to istí. Skombinujte motýlika teda tak, ako sa sluší a patrí. Môžete jednoducho zostať u pánskeho štýlu a motýlika skombinovať so sačkom, bielou košeľou a priliehavou sukňou alebo cigaretovými nohavicami. Pre ženskejší vzhľad si môžete motýlika vziať tiež k šatám a budete očarujúce – postará sa o romantický a vintage vzhľad.

Hrajte sa, medze sa nekladú!

Motýliky nemusia byť nutne také, aké si ich predstavujeme. Toho svojho si môžete napríklad uviazať aj zo šatky alebo vytvoriť zo stužky. S čiernou farbou vždy zabodujete. Tí, ktorým ale minimalizmus nič nehovorí, môžu vyskúšať aj tie vzorované, napríklad leopardí alebo s bodkami.

zdroje: polyvore.com, asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.