Semišové topánky jar 2012 v žiarivých farbách

Semišové topánky jar 2012 v žiarivých farbách

28. marca 2012, topánky jar 2012, semišové topánky, dámske topánky, dámske topánky jar 2012, jarné topánky, dámske jarné topánky, semišové lodičky, farebné topánky, trendy topánky, podpätky

Sponzorovanej odkazy:

Pred pár dňami nám síce ešte na mnohých miestach republiky trochu nasnežilo, ale jar už pomaly ukazuje svoju silu a v týchto dňoch to môžeme pocítiť v plnej sile. Tieto slnečné dni priamo nabádajú k tomu, aby sme sa obliekli do žiarivých a veselých farieb, ktoré sú tento rok veľmi trendy. To samozrejme neplatí len o oblečení, ale aj o doplnkoch a topánkach. A práve o topánkach bude dnešný článok, a to konkrétne o topánkach semišových, ktoré sú na jar plnú slnečných dní ako stvorené. Avšak zabudnite na klasické farby ako čierna, béžová či šedá. Tento rok vládnu farby a semišu navyše ohromne pristanú.

Pastel – Buďte sladké!

O tom, že pastelové farby sú tento rok na jar in, ste už pravdepodobne počuli. Na samotnom Luxurymagu ste sa o tom mohli dočítať už v niekoľkých článkoch. Tento trend je pre jar 2012 naozaj nevyvrátiteľný, a teda ak nič pastelového doma nemáte, určite si to kúpte. Čo tak napríklad také semišové lodičky či platformy v jemne ružovej, modrej či zelenkavej?

Neon – Buďte vidieť!

Ak chcete, aby vaše topánky (a tým pádom aj Vy) boli neprehliadnuteľné, kúpte si semišky v nádherných neónových a žiarivých farbách. Prechádzanie sa v nich musí dodať pozitívnu energiu nielen vám, ale aj vášmu okoliu. No, povedzte, kto by sa neotočil za žiarivo tyrkysovými, koralovými či ostro žltými lodičkami? Najviac samozrejme také topánky vyniknú, ak budú v kontraste s oblečením, ale nezostávajte len pri kombinácii s bielou či čiernou. Naopak, choďte do bláznivých, ale napriek tomu skvele vyzerajúcich kombinácií, ako je napríklad kráľovsky modrá a fuchsiová, či tyrkysová so sýto oranžovou.

Multicolor – Buďte proti šedi!

A tu prichádza môj tohtoročný favorit medzi topánkami! Topánky „multikolorné“, alebo ak chcete topánky, ktoré sa pýšia hneď niekoľkými farbami! Snáď každá milovníčka krásnych topánok si pri pohľade na také skvosty neodpustí pár obdivuhodných „ách“, po ktorých nasleduje zapísanie ďalšej položky na vlastný zoznam must-haves pre túto sezónu.

Zdroj: www.polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.