Gwyneth Paltrow je novou tvárou značky Lindex

Gwyneth Paltrow je novou tvárou značky Lindex

3. apríla 2012, Lindex, Lindex a Gwyneth Paltrow, Gwyneth Paltrow pre Lindex, Gwyneth Paltrow for Lindex, Lindex kolekcia jar 2012, Lindex kolekcie Modern Preppy, Lindex oblečenie, Lindex 2012

Sponzorovanej odkazy:

Švédsky módny reťazec Lindex oznámil iba pred niekoľkými dňami, že tvárou jeho novej jarnej kampane bude Gwyneth Paltrow. Zdá sa, že si Lindex obľúbil americké blonďavé herečky, pretože Gwyneth v tejto úlohe strieda Reese Witherspoon. Aj tentoraz Lindex čerpá z amerického prostredia, ale teraz sa nechal inšpirovať módnym štýlom vyššej spoločnosti z nóbl lokalít amerického východného pobrežia, ako je Long Island či Hamptons, známy ako preppy. Kampaň je nazvaná Modern Preppy, teda môžeme očakávať trochu škandinávskej inovácie a nápadu do tohto športovo- elegantného štýlu.

Kľúčové prvky, akými sú blazer, košele, nohavice chinos a svetre s vrkočovým vzorom, dostávajú v novej jarnej kolekcii Lindex úplne nový vzhľad vďaka flitrom, zlatým gombíkom a, pre „preppy fashion“, neobvyklým farebným kombináciám. Klasické farby sú kombinované so žiarivými a výraznými jarnými farbami, ako je oranžová či trávovo zelená. Hlavnými vzormi v tejto kolekcii sú pruhy, o ktorých sa Gwyneth zverila, že sú jej obľúbeným vzorom, ktorý nosí často aj v súkromí. Ďalej potom tiež kocky a malé bodky. Samozrejme Lindex nezabudol ani na doplnky, ktoré dokončia celkový vzhľad a medzi ktorými nájdete plátené kabelky, sandále, tenisky, šperky a ďalšie doplnky.

Voľba pre Gwyneth tak bola pre Lindex jasnou voľbou, pretože je synonymom pre modern preppy. Sama Gwyneth totiž hovorí, že tento štýl je jej veľmi blízky, pretože v ňom strávila svoje školské roky, ale vždy si ho niečím trochu okorenila, či už to boli martensky alebo napríklad množstvo náramkov. A to je presne koncept, ktorý v tejto kolekcii Lindex presadzuje – klasika okorenená o moderné a neobvyklé prvky. Výsledkom je tak veľmi hravá, farebná a sexy kolekcia, v ktorej si určite každý nájde to svoje.

Kolekcia Modern Preppy bude k dostaniu v obchodoch Lindex a na e-shope už od 21. marca.

Zdroj: www.lindex.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.