Vylaďte sa do poslednej bodky!

Vylaďte sa do poslednej bodky!

8. apríla 2012, trendy, fashion trends, bodkované oblečenie, bodkované šaty, bodkované tričko, bodka, bodky vzor, Topshop, asos

Sponzorovanej odkazy:

Že vášmu šatníku niečo chýba? Možno je to posledná bodka alebo bodka, ktorá je veľkým módnym trendom. Bodky sú jednoduché a módny priemysel nám ich neustále pripomína v rôznych veľkostiach a v rôznom období. Navyše bodka je vyložene ženský vzor, ​​ktorý nám sadne ako uliaty, a to je práve ten dôvod prečo sa poobzerať po nejakom tom trendy kúsku.

Podľa módnych expertov sú bodky nové pruhy, nie že by im boli podobné, ale jednoducho ich nahradia. Z toho tiež vyplýva, že bodky a prúžky sa dajú vzájomne kombinovať. Vždy sa potom ale držte jednej farby, buď farby bodiek, alebo ich pozadia, výsledok bude svieži a mladistvý. Vo veľkej alebo malej podobe sa objavujú na všetkom, čo Vás napadne, od oblečenia až po doplnky.

Ako nosiť bodky?

Snažte sa držať neutrálne farby, ako je čierna, šedá a námornícka modrá. Hoci sa bodkované vzory vyskytujú na všetkom možné, použite vždy len jeden alebo nanajvýš dva kúsky.

Nápaditý bodkovaný vzor je veľkým pomocníkom v retro atmosfére. Pokiaľ tento štýl milujete, iste sa Váš šatník pýši niekoľkými zaujímavými kúskami.

Pre elegantný vzhľad môžete skúsiť bodkovanú blúzku pod čierny kabát alebo úzku (tužkovú) sukňu posiatu malými bodkami.

Vysoko trendy pôsobí kombinácia retra s modernou, napríklad bodkovanou sukňou z 50. rokov, kedy tento vzor slávil úspech s asymetricky strihaným topom. Inšpiráciu môžete rozhodne čerpať z prehliadkových mól.

Doplnky

Aby ste sa vyhli gýčovitému vzhľadu, zaobchádzajte s bodkovanými doplnkami veľmi opatrne a držte sa stále minimalizmu.

Zaujímavé sú pančucháče s bodkami. Zohnať ich môžete v mnohých farebných variantách. Pozornosť venujte veľkosti bodky, ktorá môže nemilo pridať na objemu vašim lýtkam.

Zaujímavá je tiež aj maličkosť v podobe čelenky alebo šatky, pôsobí veľmi roztomilo.

www.topshop.com , www.promgirl.com , www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.