Fashion trends: Čo si túto jar zaobstarať a čo naopak dať na dno skrine?

Fashion trends: Čo si túto jar zaobstarať a čo naopak dať na dno skrine?

27. marca 2012, trendy jar 2012, fashion trends, oblečenie jar 2012, jarné trendy 2012

Sponzorovanej odkazy:

Jar sa už pomaly hlási o slovo a s ňou každoročne prichádza veľa zmien, a to nielen v prírode ale aj v našom šatníku. Tento rok však tieto zmeny budú u niekoho z nás väčšie ako ktorúkoľvek jarnú sezónu predtým. Po šedivej a tmavej zime by v ňom mali pribudnúť hlavne farebné kúsky, ktoré vo vás prebudia novú energiu a optimizmus a samozrejme ľahšie svetríky, topy, sukne a šaty, ktoré nahradia hrubé zimné oblečenie. Určite budete môcť zo skrine vytiahnuť nejaké kúsky z minulých sezón, ale ktoré to budú? Tento článok vám poradí, ktoré trendy kúsky môžete s kľudom nosiť ďalej, ktoré pre túto sezónu dokúpiť a ktoré naopak schovať hlboko do skrine.

Čo nosiť ďalej?

Ďalej môžete, aspoň teraz na začiatku jari, kedy teploty nešplhají tak vysoko, nosiť kožušinové goliere, ktoré sú elegantnejšie a viac chic než šály. Pokojne ich noste k svojmu trenčkotu. Avšak ani šály nezostanú na jar pozadu, obzvlášť tie kolesové z jemnejších materiálov. Ďalej môžeme tiež halit svoje telá do sexy krajky, avšak tajomnej a sexy čiernej, fialovú či vínovú a petrolejovú vymeníme za bielu, ružovú a iné pastelové farby. Stálicou v jarných trendoch sú prirodzene kvety, ktoré nemôžu chýbať ani tento rok, a práve teraz na jar môžete vytiahnuť zo skrine svoje obľúbené jeansy. Džínsovina má tento rok zelenú vo všetkých podobách a zvlášť potom tá veľmi svetlo modrá a farebná. A hoci sa tento rok na vrchole držia skôr abstraktné, geometrické a etno potlače a vzory, stále trendy budú (aj keď už nie v takej miere) aj animálne potlače a obrázky zvierat

Čo si rozhodne zaobstarať?

Niečo farebné. Tohtoročnej jarnej a letnej sezóne jednoducho nesmú chýbať žiarivé bloky farieb. Na jar môžete začať s pastelovými tónmi a kombinovať ich s výraznou žltou, zelenou, tyrkysovou, mandarínkovou a červenou. Rovnako tak, si na jar môžete obliecť čokoľvek vzorované. Vzory v štýle značky Missoni, zig-zag, paisley aj iné sú túto sezónu absolútne trendy. Kúpte si farebné chinos z ľahkých materiálov alebo slim-fit nohavice so vzormi – nebojte sa vyjsť z davu. Ak ju ešte nevlastníte, určite si kúpte plisovanú sukňu. Budete v nej vyzerať romanticky a zvodne. Zvodne tiež môžete na jar odhaľovať ramená, či už asymetrickými šatami či topmi na jedno rameno alebo proste len voľnejším výstrihom. Vykukovať by mali túto jar aj členky, a teda naše nohavice budú trochu kratšie. Samozrejmosťou k týmto nohaviciam sú vyššie podpätky, balerínky si môžu dovoliť len tie vyššie a štíhlejšie z nás. Hitom tohtoročnej jari je aj biela farba, a to pre celý outfit. Biele šaty či kraťaskový overal vyzerajú úplne skvele. Ak na to máte aspoň trochu postavu, noste kraťasky v ultra mini dĺžke a krátke tričká, ktorá odhalia vaše sexy bruško. Avšak nie oboje naraz! In budú aj rôzne priesvitné topy a blúzky a úplným must-have tohtoročnej jari je blazer v jarných pastelových farbách.

Čo založiť hlboko do skrine?

V podstate je to jednoduché. Na dno skrine tento rok patria všetky nevýrazné kúsky. Tie, na ktorých nie sú vzory ani výrazné farby a ktoré ničím nezaujmú. Návrhári sú tento rok k šedým myšiam nekompromisní.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.