Škoda Superb Laurint & Klement / najštýlovejšia Škodovka v histórii!

Škoda Superb Laurint & Klement / najštýlovejšia Škodovka v histórii!

25. marca 2012, Škoda Superb Laurint & Klement, Škoda, auto, Škoda Auto, Škoda Superb, Laurint & Klement

Sponzorovanej odkazy:

Štartujeme s novou rubrikou o luxusných autách a nemôžeme začať nikde inde, ako v mladoboleslavskej automobilke Škoda Auto. V nasledujúcich týždňoch sa na Luxurymag.sk budete stretávať aj s nevšednými výtvormi z oblasti cestných vozidiel, pretože autá sú bezpochyby aj módne doplnky, preto neradno podceniť výber toho správneho.

Ako už sme hovorili, prvým kúskom, ktorý nám uviazol v hľadáčiku, bude v súčasnosti najluxusnejší automobil z automobilky Škoda Auto, takže väčšina z vás už tuší, že sa jedná o model Superb, avšak s označením Laurint & Klement.

Vlajková loď Škoda Superb je na trhu vo variantách Sedan aj Combi, ale rozhodovanie medzi oboma typmi nie je jednoduché, pretože každý má určite niečo do seba. Hnedú kabelku zladíte ako s vonkajškom, tak aj s interiérom, pretože L & K je vybavený luxusnou hnedou kožou, ktorú dopĺňajú drevené lišty.

Na záver otvoríme kapotu, ktorá skrýva výkonný šesťvalec 3.6 FSI V6 s 191 kW, takže sa nemusíte báť, že váš nový módny doplnok príde niekedy neskoro. K dispozícii sú aj ďalšie motorizácie, ale prečo si brať z bonboniéry, keď môžeme mať celú tabuľku čokolády.

foto: Škoda Auto

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hura. Článok nájdete v kategórii ostatné.