Aké farby budú na jar in?

Aké farby budú na jar in?

21. marca 2012, trendy farby, pastelové farby, neónové farby, žltá, oranžová

Sponzorovanej odkazy:

PASTELOVÉ FARBY

Kým minulý rok sme si po celý rok užívali priamo záplavu neónu, pomyselné žezlo preberajú teraz pastelové farby, ako už ste mohli zistiť v palete odtieňov Panetone. Ženy, ktoré trápi svetlá pleť, teraz môžu zajasať, pastely na nich budú vyzerať skvele a jemne, tmavšie odtiene ale nezostávajú pozadu. Ak sa vám zapáčil trend color-blocking a chcete v ňom pokračovať aj naďalej, pamätajte, že radšej zostaňte len u troch pastelových odtieňov na jeden outfit.

Pri kombinovaní sa odpútajte od čiernej a stavte na bielu (ideálna na leto), béžovu (skvelá na jar) alebo šedú (skrátka neutrálna).

Na aké farby sa zamerať? Pistáciovú, pepermintovú, broskyňovú, lila, svetlo ružovú, žltú a ďalšie. Čo si v pastelových farbách zaobstarať? Stavte na sačká, v ktorých zažiarite vždy, skúsiť môžete aj nohavice, ktoré budú vyzerať skvele. Ostatnými vecami, ako sú svetre, topy alebo doplnky, nič nepokazíte. Skvelé saká v modrej alebo grapefruitovej ružovej môžete nájsť napríklad v H & M za 39,90eur.

ŽIARIVÉ FARBY

Plné výrazné farby sú stálicami každého šatníka a v lete sú nepostrádateľné. Viete si ho predstaviť bez červenej, žltej a modrej?

Vyzerať ako obria mrkva je žiadúce! Rovnako ako minulý rok je trendy oranžová. Tentoraz nie ale v tehlovom podaní, ale pekná svieža farba pomarančov, broskýň, jemná koralová alebo až do červena. Kombinovať ju nie je vôbec ťažké, čo takto zladiť oranžové nohavice s námorníckym pruhovaným bielo-čiernym tričkom?

Ak máte radi žltú, tento rok zabodujete. Zamerajte sa na jej kombinovanie so šedou farbou, toto spojenie sa objavovalo hneď na niekoľkých prehliadkach návrhárov zvučných mien, ako je napríklad Diane von Furstenberg alebo Carolina Herrera.

NEUTRÁLNE FARBY

Biela je síce farbou, ktorá najviac pripomína zimu, pôsobí ale elegantne a skvele kontrastuje s opálenou pokožkou. Rovnako je na tom aj univerzálny nude odtieň, ktorý nikdy nepôsobí nevhodne a môžete ho kombinovať, s čím sa vám zapáči. Ak si myslíte, že za nude je pokladaná len ružovkastá, mýlite sa. Obsahuje celú škálu farieb od béžovej až po karamelovú.

NEÓNY

Aj keď sa na pole módy tento rok vracajú pastelové farby, neóny nezostávajú pozadu. Možno vlastníte tričká s nápisom v fosforeskujúcom odtieni, možno máte v obľube lak tejto farby, možno dávate prednosť výrazným doplnkom v ružovej alebo žltej. Zabudnite na detaily a kúpte si niečo, čo vás celú rozžiari – napríklad nohavice alebo šaty. Kedy inokedy tiež nosiť veselé farby keď nie na jar a v lete?

zdroje: asos.com, Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.