Must have jari 2012 - farebné nohavice

Must have jari 2012 - farebné nohavice

23. marca 2012, dámske nohavice jar 2012, farebné nohavice, farebné džínsy, asos, Zara

Sponzorovanej odkazy:

Pre jarné obdobie sú kľúčové farby a prečo preto neskúsiť farebné nohavice? Odvážne odtiene a miešanie farieb sezóny pomôžu rozbiť staré pravidlá štýlu a zvýrazniť siluetu.

Farebné nohavice alebo džínsy na telo pomôžu vytvoriť originálny a inšpiratívny vzhľad. Párovať ich môžete s elegantnými blúzkami alebo športovými topmi. Vždy sa ale uistite, že kombinujte správne farebné odtiene a hlavne, že outfit netvoríte z nadmierneho počtu farieb.

Modrá

Na modré džínsy sme zvyknutí, a preto ak s farebnými nohavicami začínate a bojíte sa divokých farieb, bude pre vás varianta modrých nohavíc tá pravá. S ich pomocou vytvoríte elegantný aj ležérny vzhľad. Skombinujte modré nohavice, koženú bundu a šatku s pruhovaným tričkom a blejzrom, k tomu si vezmite klasickú kabelku a oči zakryte slnečnými okuliarmi. Alebo Vás rovnako ako mňa zaujme kombinácia tyrkysových nohavíc s topom vo svetle lososovej farbe.

Ružová a fialová

Svetloružové džínsy vyzerajú dokonale s bielym tričkom s potlačou, sú veľmi jemné a nežné. Tmavší odtieň ružovej dokáže vytvoriť kontrastné pozadie pre lososovú, ktorú použite v doplnkoch. Podobne nonšalantne pôsobia tiež fialové nohavice, ktoré vyzerajú veľmi pekne s hnedou a zlatými doplnkami. Svetlejší odtieň si potom rozumie so šedou alebo púdrovými odtieňmi a striebornými doplnkami.

Červená

Mimoriadne energicky pôsobí červená farba na nohaviciach, ktoré môžete doplniť ako bielou, tak aj čiernou farbou. S ich pomocou sa dá vytvoriť ležérny námorny štýl, to znamená pruhované tričká alebo pruhované saká, plátené topánky a doplnky v podobe malých kormidiel a kotiev. To je len jedna z mnohých možností, ktorú červené nohavice ponúkajú.

Žltá a zelená

Veľmi zaujímavé sú zelené alebo horčicovo žlté nohavice. S výberom týchto nezvyčajne zafarbených nohavíc vynechajte výrazné doplnky a použite k nim menej výrazné farby, napríklad čierna farba dá vyniknúť horčicovo žltej alebo zelenej farbe.

Zdroj: www.asos.com , www.zara.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.