Dlhé éterické priehľadné sukne

Dlhé éterické priehľadné sukne

24. marca 2012, dlhé priehľadné sukne, dlhé sukne, priehľadné sukne, priesvitné sukne, maxi sukne

Sponzorovanej odkazy:

Minulý rok slávili veľký comeback dlhé sukne, ktoré s radosťou prijali snáď všetky ženy. Nielenže vyzerajú úžasné a žensky, sú aj pohodlné, nič nebráni v pohybe a určite vám v nich nebude v lete horúco, ako trebárs v džínsoch, ale zaručene ani zima.

Možno ste si tiež minulý rok všimli trendu priehľadných dlhých sukní. Ak ste sa inšpirovali bloggerkami a už ste si jednu zriadili, bod pre vás, v móde zostávajú aj celý tento rok. Ak nie, a ak chcete byť za každú cenu in, éterické vlajúce sukne ako pre vílu vás nemôžu nechať chladnou.

Hodia sa pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť svoje krásne nôžky, ale nechcú ukazovať príliš kože a v minisukni sa necítia dobre. Ak máte pocit, že vaše nohy nie sú dokonalé, nič sa nedeje. Nemusíte ísť hneď do celej priesvitnej sukne, stačí napríklad od pásu po kolená a zvoliť trochu temnejšiu farbu. Vaše nohy v nej budú vyzerať ako nekonečné.

Čierna je stávkou na istotu, pokiaľ ale môžete, kúpte si sukňu v pastelových odtieňoch, ktoré budú na jar extrémne trendy.

Máte na výber dve možnosti:

  • sukňu, ktorá má pás cez pozadie priamo našitý
  • sukňu, ktorá ho nemá a vy si tak musíte nájsť to správne prádlo, ktoré predvediete okoliu. Väčšinou ide o jednoduché hladké nohavičky kraťaskového strihu s vysokým pásom. Alebo si tiež vytvoriť ilúziu doplnením sukne o krátke šaty rovnakého odtieňa.

Priehľadné sukne sú väčšinou s vysokým pásom, takže ich automaticky nechajte vyniknúť a tričko alebo top si pod ne zastrčte. Veľkou výhodou je tiež to, že sa hodia aj na „normálne nosenie“ aj na formálnejšie udalosti.

Ak ste trošku hravejšia, nemusíte zostávať len u jednoduchých sukní, siahnuť môžete trebárs aj po vzorovanej – napríklad s bodkami.

Ako ich nosiť? So všetkým! Pohrajte sa s obyčajným trikom, svetrom a topánkami na podpätku.

Námornícke tričko je základom všetkého, skombinujte ho teda s už spomínanou pastelovou sukňou a zažiarite.

Sukňa oživí aj stokrát opozerané kúsky, ktoré vás už nebavia.

zdroje: asos.com, polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.