Fler Fashion Fight: Boj o najlepší módny outfit štartuje!

Fler Fashion Fight: Boj o najlepší módny outfit štartuje!

19. októbra 2010, Fler Fashion Fight, Fler.cz, Sandra Leopardová, modnipeklo.cz, bloggerka Ada, bloggerka Sandra, blog, bloggeri, bloggerky, outfit, súťaž o najlepší outfit

Sponzorovanej odkazy:

Portál s handmade a originálnou módou Fler.cz vyzval tento týždeň všetkých fanúšikov originálnej módy: Ukážte svoje outfity a porovnajte si sily s ostatnými módnymi nadšencami! Vyhlásil totiž súťaž s názvom Flere Fashion Fight. Úlohou súťažiacich je vytvoriť a nafotiť čo najzaujímavejší outfit. O víťazovi budú počas jesene rozhodovať diváci svojím hlasovaním, porota na čele s najsledovanejšou českou módnou bloggerkou Sandrou Leopardovou a autorkou kontroverzného blogu Modnipeklo.cz vyberie víťaza špeciálnej ceny poroty. Vo Flere Fashion Fight sa stretnú módni blogeri, návrhári aj všetci ostatní, ktorých móda zaujíma. Sú obmedzení jedinou podmienkou – súčasťou fotografovaného outfitu musí byť aspoň jedna vec dostupná na Fler.cz.


Sandra Leopardová

"Vieme veľmi dobre, že česká módna scéna nespí, pretože na Fleri svoj tovar ponúka veľká časť jej zástupcov. Súčasne s nadšením sledujeme rastúcu popularitu módnych blogov. Preto nás napadlo spojiť všetkých módnych nadšencov v súťaži, ktorá by pre nich bola skutočnou výzvou, "vysvetľuje Jiří Kubeš, majiteľ Fler.cz, ako a prečo Flere Fashion Fight vznikol. "Chceme ukázať, že Česko nie je šedivé a nudné, ale že sa tu ľudia vedia módou baviť. Preto sme oslovili ako tvorcov, tak módnych bloggerov aj verejnosť, aby sa zapojili, " opisuje Jiří Kubeš.

Svoje fotografie môžu súťažiaci prihlasovať do súťaže do 17. októbra na stránke www.fashionfight.cz, kde tiež nájdu pravidlá súťaže. Verejné hlasovanie bude spustené 25. októbra, kedy bude prvýkrát uverejnených 32 outfitov, ktoré sa prebojovali do verejnej časti súťaže. Každý z nich bude mať svoju fotogalériu, kde si diváci budú môcť outfity prezrieť a hlasovať pre ne.

Flere Fashion Fight má byť predovšetkým zábava, ale to neznamená, že o nič nepôjde. V hre sú finančné odmeny a vecné ceny od partnera súťaže MALL.CZ v celkovej hodnote cez 50 000 korún. K ich získaniu vedú dve cesty – divácka súťaž a cena poroty. V diváckej súťaži (pozri graf nižšie) najprv prebehne vyraďovacie kolo, keď z úvodných 32 outfitov vybraných porotou ostane 16, a potom nastane ten pravý „fight“. Súťažiaci sa budú pavúkom „jeden na jedného“ prebojovávať až do finále. Udeľovať sa bude aj cena poroty. V tej zasadne najsledovanejšia česká módna bloggerka Sandra Leopardová, autorka blogu Modnipeklo.cz., a za mužskú časť potom foodblogger pán Cuketka a majiteľ Fler.cz Jiří Kubeš.

O Fler.cz

Virtuálne trhovisko pre všetkých, ktorí sa radi kochajú a obklopujú originálnymi umeleckými výrobkami – šperkami, kabelkami, oblečením od talentovaných tvorcov, alebo napríklad maličkosťami do bytu. Aj tak by sa dal charakterizovať portál Fler.cz, ktorý bol spustený vo februári 2008 a odvtedy dokázal presvedčiť tisíce kreatívnych ľudí, aby tu ponúkli svoj talent a fantáziu. Fler.cz je skrátka ideálne miesto pre každého, kto si chce urobiť radosť a teší ho pocit, že nikto iný nebude mať tú istú vec.
Bola by však chyba redukovať Flere na miesto slúžiace čisto k nákupu a predaju originálov. Vďaka komunitným funkciám, ako je napríklad vnútorná pošta, diskusné fórum, kluby alebo blog, server umožňuje dozvedieť sa o tvorcoch viac než len to, aké produkty ponúkajú, a tiež zdieľať dojmy s ostatnými návštevníkmi stránok.


Jessie-art.cz

Zdroj: ASPEN.PR

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii ostatné.