Jar už je pomaly tu a s ňou aj sukne na jar 2012!

Jar už je pomaly tu a s ňou aj sukne na jar 2012!

20. marca 2012, dámske sukne, jar 2012, kolové sukne, plisované sukne, dlhé sukne, puzdrové sukne, midi, mini, maxi

Sponzorovanej odkazy:

Jar už je skoro tu a my budeme mať konečne po dlhej jeseni a zime tú šancu obliecť sa do krásnych sukní. Pozrieme sa na to, aké strihy sa budú tento rok na jar nosiť a hlavne na to, aké farby budú nám a našej sukni pristať. Výber je veľmi pestrý, a preto vám radím sa poriadne usadiť, pozorne čítať a sledovať.

Tento rok na jar sa určite budú nosiť kolesové sukne, takže si jednu rozhodne kúpte. Sú veľmi krásne a nezvyčajné. Nepristanú ale len tak každej žene, a preto je potrebné možnosť kúpy s niekým skonzultovať. Veľkým plusom kolesových sukní ale je, že sa vám budú hodiť ku všetkému. Vyzerajú dobre v každom momente. V rovnakej sukni môžete ísť ako do zamestnania a vziať si k nej pančuchy a konzervatívnu blúzku, tak aj do mesta v ležérnom tričku s trendy kabelkou. Tieto sukne sa dajú skvele kombinovať a zakaždým sa z nich stane unikátny model.

V móde budú aj sukne dlhé. Dnes už nie je pravdou, že dlhé sukne nosia len staré babičky alebo ženy, čo majú krivé nohy. V dlhej sukni vyzerajú krásne aj mladé ženy a to je známkou toho, že dlhé sukne sa hodia pre všetky ženy v každom veku. Dlhé sukne skvele zvýraznia vašu postavu a tiež ju o dosť predĺžia. Takže ženy, ktoré majú náhodou komplexy kvôli svojej drobnej postave, ich môžu tento rok na jar 2012 určite vyskúšať.

S dĺžkou sukne je naozaj veľký kríž. Ako vedieť, či sa tento rok budú nosiť mini, midi alebo maxi? Ja vám poradím. Tento rok na jar 2012 sa budú rozhodne nosiť midi. Dĺžka týchto sukní začína presne tam, kde končí mini a končí tam, kde začínajú maxi. Môžete si dopriať dĺžky sukní nad kolená, cez kolená alebo do polovice lýtok. Pravé midi sukne ale dosahujú dĺžku presne cez kolená. A ostatné dĺžky sukní, ktoré nie sú ani mini ani maxi sa jednoducho nazývajú midi, pretože pre nich iný názov neexistuje. Tieto midi sukne sú veľmi zaujímavé a všestranné. Majú rovnakú schopnosť, že vyzerajú krásne v každom momente ako kolové sukne. Dajú sa tiež skvele kombinovať a sú určené pre každú ženu.

Tiež sukne plisované budú tento rok na jar in. Jedná sa o naberané sukne, ktoré boli odjakživa veľmi obľúbené. Tieto sukne by vám určite v šatníku nemali chýbať, pretože ide o naozaj unikátny model. Veľmi sa k nim hodí veľký neprehliadnuteľný opasok, ktorý oddelí hornú polovicu tela od dolnej. Plisovanú sukňu kombinujte s úzkymi topmi alebo tielkami. Naberané blúzky a všelijaké iné parády sa k týmto typom sukní rozhodne nehodia.

A zabudnúť by sa nemalo ani na puzdrové sukne, ktorými sa to na módnych mólach pri prehliadke kolekcie na jar 2012 popredných módnych značiek len tak hemží. Tieto sukne majú šmrnc a dokonale zvýrazňujú ženskosť. Hodia sa skôr do spoločnosti než na prechádzku po meste, ale medzi puzdrovými sukňami nájdeme aj také, ktoré sú neformálne. Puzdrové sukne si zaručene obľúbite a v kombinácii so slušivými jarnými sandálkami na podpätku budete vyzerať dokonale.

Zdroje: www.polyvore.com Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.