Pánske trendy pre jar 2012

Pánske trendy pre jar 2012

15. marca 2012, pánske trendy, pánska móda jar, pánske trendy jar, pánske oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Jar je za dverami! Čo nevidieť odložíme tmavo šedivé a inak pochmúrne sfarbené zimné bundy a baranice, vonku všetko rozkvitne a móda sa nám zafarbí do pestrých farieb. Tušíte páni, čo vám na jar 2012 najviac pristane? Ak nie, my vám poradíme.

Kardigany

Celú zimu sme chodili zahalení v hrubých pletených svetroch. Keďže prvé jarné dni spravidla nebývajú tak hrejivé, ľahšou formou svetrov sú kardigany. Sú chick a pristanú každému. Oblečte si ich miesto mikiny, budete v nich vyzerať ležérne a elegantne. Nosia sa s okrúhlym výstrihom alebo s výstrihom do „V“, na gombíky alebo bez. Môžete ich kombinovať s klasickými džínsami, v teplejších dňoch sa šortkami.

Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Baseballové bundy a mikiny

Sú jednoznačne veľkým módnym trendom po celom svete. Môžete si vyberať z veľkej škály materiálov a prevedení. Hlavne nezabudnite – nosia sa do pásu. Starostlivo však vyberajte veľkosť a strih. Kúpte si bundu alebo mikinu s potlačou alebo klasickú bez potlače, záleží na tom, čo preferujete. Rozhodne si ju zaraďte do zoznamu „must have“ pre niekoľko nasledujúcich budúcich sezón bude zaručene in.

Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Skinny jeans

Tento trend k nám prišiel z Veľkej Británie. Dávno neplatí pravidlo „čím širšie, tým lepšie“. Áno, voľnejšie strihy sú síce pohodlné, ale akonáhle si zaobstaráte skinny jeans, už nebudete chcieť iné. Nemusíte zachádzať do extrémov a voliť príliš tesné strihy. Vyberte si také, ktoré vám budú skvele sedieť a budete sa cítiť dobre. Po šedivej a mdlej zime nám kolekcie pánskych jeansov oživujú výrazné farbičky. Vyskúšajte napríklad červenú, trávnatú zelenú alebo blankytne modrú.

Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Košele

Posledne sa nosili kockované flanelové košele. S prichádzajúcou jarou zapĺňajú výlohy košele z ľahkých materiálov, ako je napríklad bavlna. Z farieb dominuje predovšetkým svetlo modrá. Pokiaľ si potrpíte na dokonalý a štýlovo vyladený outfit, zapnite si košeľu až ku krku, miesto bundy si k nej oblečte kardigan.

Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Tričká s potlačou

Tričká bývajú v módnej branži vyložene lahôdkou. Návrhári sa predháňajú a navrhujú rôzne bláznivé potlače, dizajnovo ich doľaďujú k dokonalosti. Momentálne sú najviac v obľube tričká s potlačou ženy. Čím menej je žena na obrázku oblečená, tým lepšie. Dizajnéri ich väčšinou dopĺňajú originálnym (pre odvážnych – niekedy vulgárnym) sloganom. Otázkou zostáva, na koľko „vulgárni“ a výstrední si trúfnete byť?

Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Šortky

Ktoré sú tie pravé na jar 2012? Nemali by byť dlhšie ako nad kolená, oživte svoj šatník šortkami v žiarivých farbách. Stále v kurze sú aj tie so zníženým sedom. Vo voľbe materiálu sa medze nekladú, to už je na vás.

Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Doplnky

Máme tu inšpiráciu z veľmi populárneho „british style“ – vyskúšajte baret. Pôsobí trochu nezbedným dojmom, zároveň z vás však vykúzli elegantného a galantne vyzerajúceho muža. Cez rameno noste tašku v tzv. aktovkovom štýle. Väčšinou bývajú koženkové s dvoma prednými vreckami a so zapínaním na cvoček alebo pracku. Máte radi šály? Využite ich. Noste ich napríklad nedbalo omotané okolo krku. Jarná móda je hravá, tak sa nebojte trošku experimentovať, oplatí sa to!

Pánske trendy pre jar 2012 (http://www.luxurymag.sk)

Zdroje: Thinkstock, www.asos.cz , www.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Tereza K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.