Spodná bielizeň v jarných pastelových farbách

Spodná bielizeň v jarných pastelových farbách

13. marca 2012, jarná spodná bielizeň, spodná bielizeň, spodná bielizeň v pastelových farbách, spodná bielizeň s kvetmi

Spodná bielizeň je jednou z najdôležitejších častí odevu, pretože zakrýva intímne partie a zaisťuje nám pohodlie po celý deň. Je veľmi dôležité zamerať sa na kvalitu materiálov i strihov a nezabudnúť, na akú príležitosť sa práve chystáme. Čas od času sa nevyhneme sťahovacej bielizni, ktorá vykúzli o niečo lepšie krivky. Priliehavé šaty, sukne či topy zase vyžadujú bezšvíkové prádlo alebo tangá. Pre bežné nosenie zvoľte bielizeň vysoko komfortnú. Ideálnym materiálom je stopercentná bavlna. Vzory a farby tiež hrajú dôležitú úlohu, aby sme sa cítili dobre. Prečo premýšľať, či sa musíme hanbiť vyzliecť u doktora alebo či si vyskúšať v obchode oblečenie.

Módne trendy na jar 2012 so sebou nesú nadšenie z pastelových farieb, ktoré objavíme ako na oblečení aj na doplnkoch. Spodná bielizeň sa tiež rozžiari v pastelových farbách a ponúkne k nim mnohokrát drobné kvetinové vzory.

V jarných kolekciách spodnej bielizne sa objavujú kombinácie dvoch pastelových farieb, pričom vždy je jedna výraznejšia, zároveň sa však príjemne dopĺňajú. Čipka s bavlnou zaisťujú pohodlie a zároveň elegantný look.

Ak nájdete podprsenky a nohavičky rovnakého typu, ale v iných farbách, neváhajte si ich zaobstarať viac. Môžete ich potom vzájomne kombinovať.

Pastelové farby budú prevládať v odtieňoch zeleno-modrej, ružovej alebo fialovej. Takéto spodné prádlo (najmä podprsenku) využijete aj v horúcich letných dňoch, kedy zámerne z nevýrazného topu či tielka necháte vykúkať pastelové ramienko.

Na záver ukážka hravej a sexy spodnej bielizne v pastelových farbách! Nech svoje oko potešia aj muži. Každý ocení niečo iné a je pravda, že väčšina mužov preferuje čipkované prádlo. Avšak roztomilej súprave zaiste tiež žiadny muž neodolá.

Spodná bielizeň zaisťuje naše pohodlie a dobrý pocit po celý deň.

Zdroj: www.polyvore.com , www.brasmyth.com , www.forplaycatalog.com . Thinkstock

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.