Dámske jarné trendy 2012

Dámske jarné trendy 2012

12. marca 2012, ovocná potlač, trendy jar 2012, jarné trendy 2012, trendy na jar, fashion trend, asymetrické sukne, jarné trendy, minimalizmus, farebné šaty

Sponzorovanej odkazy:

Minimalizmus

V minimalizme ide o dosiahnutie maximálneho výsledku s použitím najjednoduchších prostriedkov. Aj tento rok je veľmi spájaný s chlapčenským štýlom. Preto použite čo najmenej detailov, farieb a veľký dôraz zamerajte na kvalitu. Avšak nie každý sa v takomto štýle uvidí, pretože sa mu môže zdať strohý a chladný, naopak niekto iný môže nájsť zaľúbenie v čistej elegancii a dokonalých líniách.

Lesklé efekty v kontraste s matnými líniami

Prvé čo Vám určite príde na myseľ, sú lesklé legíny, ktoré si bohužiaľ môžu dovoliť len gazely. Ale z lesklých materiálov môžu byť ušité aj topy a tuniky, ďalej tiež zaujímavé dizajnové doplnky, ako sú kabelky, lodičky alebo čižmy.

Farby

Všetci milujeme jar, pretože je svieža, slnečná a hlavne rozkvitnutá. Farby sú všade okolo nás, a tak niet divu, že sa do nich chceme tiež obliekať. Hlavne si najprv zistite aké farby spoločne môžete kombinovať, a v akom pomere, skúste napríklad žltú a fialovú, ružovú s neónovo zelenou, červenú a oranžovú alebo modrú s oranžovou. Nezabudnite ani na rozpustilé farebné náramky, kabelky a sandálky. Veľkým trendom sú tento rok aj pastelové farby, čo veľmi ocenia hlavne blondínky.

Asymetrické šaty a sukne

Tento rok Vám v žiadnom prípade nesmú chýbať sukňa alebo šaty s dlhším zadným dielom a je jedno či je z priesvitného alebo akéhokoľvek iného materiálu. Akonáhle si ju skúsite, už ju nebude chcieť dať dole, je tak veľmi sexy a hlavne nie je „okukaná“.

Opasky

Opasky umiestňujte vysoko v mieste pásu, predĺži sa tak línia tela a navyše to neuveriteľne zoštíhľuje. V kurze sú farebné kožené opasky uviazané na uzol a novo aj saténové kravatové opasky.

Ovocné potlače

Rozkvitnuté kvetinové potlače môžete striedať s citrusovými plodmi na šatách, sukniach alebo aj nohaviciach. Citrusové plochy vyzerajú najlepšie na modrom podklade, ak by táto kombinácia na Vás bola príliš tmavá, samozrejme ju môžete vymeniť za čerešne, jablká alebo exotické plody so svetlým pozadím.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a doplnky.