Trend vtáčej potlače - jeden z hitov sezóny

Trend vtáčej potlače - jeden z hitov sezóny

11. marca 2012, vtáčie potlače, motívy vtáčikov, lastovičky, šperky s vtáčikmi, kabelka s vtáčikmi

Sponzorovanej odkazy:

Meteorológovia síce hlásia zimu a zas len zimu, ale mnohí z nás už v kostiach cítia jar. Vôňu prvých kvetov, slniečko za ľahkého vánku a prechádzky parkom bez roztápajúceho sa snehu. Aj módne značky začínajú lákať na jarné kolekcie, ktoré budú tento rok naozaj zaujímavé. Jedným z trendovmotívy vtáčikov, ktoré jar priamo privolávajú. Zdobia svetríky, šaty, sukne, blúzky aj overaly. Dizajnéri sa nebáli a využili ich tiež pre tvorbu šperkov a iných módnych doplnkov. Všetok tento sortiment pôsobí hravo a nesie v sebe detského ducha.

Neznamená to však, že by sa jednalo len o módu pre „násťročných“. Vkusne zvolená blúzka poslúži pri pracovnej porade, rozkošná suknička zaujme nejedného muža a veselý šperk vykúzli úsmev na Vašej tvári aj počas ponurého dňa.

Prednosť sa dáva skôr menším motívom, preto nehľadajte lastovičku cez celé tričko, ale zamerajte sa na motívy malých lastovičiek či iných druhov nadrobno rozprestrených po odeve. Niektoré si z tela vtáčikov zachovávajú iba kontúry.

Nielen sukne, košele a overaly zdobia vtáčie potlače

Teraz sa zameriame na oblečenie s vtáčími potlačami. Mnohé pôsobia na diaľku ako malé bodky alebo neurčité motívy. Až pri bližšom prezeraní zisťujeme, že sa jedná o potlače s motívom vtáčikov. A tak snáď aj odporcovia prírodných motívov nájdu v niektorom z takto originálne zdobených kúskov zaľúbenie.

Šperky a doplnky s motívmi vtáčikov

Už v úvode som načrtla, že vtáčie potlače a motívy nezdobia len oblečenie. Kabelky, ktoré zdobia vtáčiky nie sú až tak veľkou novinkou.

Ani brošne nepredstavujú nič nové. Ovšem náušnice, prívesky a prstene sa tešia z priazne záujemcov pomerne krátko.

Na záver mám pre Vás malý tip. Na stránkach www.asos.com nájdete aj šperky s vtáčikmi. Niektoré sú ale niečím výnimočné. Patria do skupiny výtvorov People Tree, ktorá sa zameriava na Fair Trade a stavia na prvé priečky svojich privilégií ekologický prístup.

Zdroj: www.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.