Chcete nové šaty? Stavte na obchod, ktorý má štýl - Stylomat.cz

Chcete nové šaty? Stavte na obchod, ktorý má štýl - Stylomat.cz

14. marca 2012, šaty, minišaty, plesové šaty, koktejlové šaty, svetrové šaty, jarné šaty

Sponzorovanej odkazy:

Šaty patria medzi základné kúsky šatníka. Spolu so sukňami priamo vyjadrujú ženskosť, zvýrazňujú krivky a sú ďaleko pohodlnejšie ako džínsy. Čo si teda priať ďalej? Každoročne aj ony podliehajú módnym trendom. Akú kolekciu si pre nás tento rok pripravili v internetovom obchode Stylomat.cz?

Koktejlové šaty

Koktejlové šaty sú priamo must-have v šatníku každej ženy. Dajú sa využiť pri všetkých príležitostiach, či formálnych alebo nie, v koktejlových šatách oslníte aj na párty. Nesmú preto chýbať ani vám. Ak si zaobstaráte aspoň jedny, už nikdy nebudete musieť dlho premýšľať, čo si vziať na seba, stačí zladiť doplnky a vždy budete vyzerať inak a zakaždým úžasne. V kolekcii nájdete niekoľko kúskov v nude odtieni, ktorý je momentálne in, rovnako ako výrazné farby.

Razíte tvrdenie, že v jednoduchosti je sila? Alebo naopak chcete, aby vaše šaty boli všetko, len nie nudné? V kategórii koktejlových šiat si určite aj vy prídete na svoje.

916 Kč

712 Kč

916 Kč

928 Kč

1108 Kč

1192 Kč

1216 Kč

1216 Kč

Spoločenské šaty

Každoročne sa vyskytnú udalosti, na ktoré je trápne alebo dokonca neslušné prísť v obyčajných šatách. Patria medzi nich napríklad plesy, môžete si na ne síce vziať univerzálne koktejlky, viac sa k nim ale hodia klasické spoločenské šaty . Nikto nehovorí, že aj tak nemôžete ukázať nohy, príliš krátke šaty sa ale nehodia. Ak nie ste vyznávačky šiat až po zem, zvoľte tie, ktoré končia asi dlaň nad kolenami. Ideálne dlhé plesové šaty by mali byť vyrobené z takého materiálu, aby sa z vás pri otočke v tanci stala éterická víla.

Vo výbere spoločenských šiat sa môžete odviazať a vyberať medzi rôznym zdobením, kamienkami, prestrihmi alebo ozdobnými ramienkami. Môžete experimentovať, dávajte si ale pozor, aby šaty nepôsobili gýčovito, to elegantné práve nie je.

1216 Kč

1228 Kč

1228 Kč

Minišaty

S postupným otepľovaním odložíme aj teplé vrstvy oblečenia a vystavíme na obdiv svoju postavu. A v čom inom ako v šatách a sukniach?

Minišaty sú to pravé pre ženy, ktoré chcú byť za každú cenu sexy. Nikdy nevyjdú z módy, preto je do nich vhodné investovať. Prajete si odvážne krátke alebo naopak striedmejšie? Uvedenými minišatami sa určite trafíte do vkusu a zaujmete nejedno mužské oko. A o to predsa mnohokrát ide, alebo nie?

Určite máte odskúšané, že minišaty vyzerajú skvele v kombinácii s legínami. Ak máte trošku silnejšie nohy, nie je nič ľahšieho ako si k minišatám obuť topánky na podpätku, ktoré vás pozdvihnú do výšin a vytvoria gazelie nohy.

Tápate vo výbere? Nie je na škodu zaobstarať si jednoduché a meniť ich pomocou doplnkov a šperkov. Každý deň môžete vyzerať úplne inak a určite zabodujete.

690 Kč

890 Kč

790 Kč

Svetrové šaty

Chcete nosiť krátke šaty aj v chladnejšom počasí a v zime, ale nechcete umrznúť? Zvoľte teda kompromis – svetrové šaty . Stále sa budete cítiť žensky a poriadne vás zahrejú. Svetrové šaty sú variabilné, vlastne ich vôbec nemusíte nosiť ako šaty, budú vám pristanú ik úzkym džínsom, legínam alebo nápaditým pančuchám. V novej kolekcii, ktorú nájdete v internetovom obchode Stylomat.cz, ich nájdete hneď niekoľko kúskov v neutrálnych farbách, s ktorými máte vyhraté- teda šedá, púdrová a hnedá.

660 kč

890 Kč

890 Kč

Jarné šaty

Po dlhej zime, kedy väčšina žien nosí len nohavice, sa iste aj vy tešíte na jar, kedy si môžete odložiť zimné kabáty a až do sýtosti si užiť nosenie šiat, tie jarné však nie sú len tak hocijaké. Správne jarné šaty sa objavujú vo sviežich farbách, ako je napríklad oranžová alebo žltá, ktoré k teplejšiemu počasiu jednoducho patria, neodmysliteľné sú aj kvetované vzory. Sú vyrobené zo vzdušných materiálov a strihané tak, aby ste mohli zvýrazniť svoje ženské prednosti.

508 Kč

616 Kč

664 Kč

Zaujali vás niektoré šaty a chcete si ich zaobstarať? Najlepšou voľbou bude internetový obchod s oblečením Stylomat.cz.

Jedná sa o platenú inzerciu.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.