Must-have jari 2012: Blazer v pastelových farbách

Must-have jari 2012: Blazer v pastelových farbách

18. marca 2012, blazer, blejzer, sako, blazer v pastelových farbách, pastelové farby, jar 2012, trendy jar 2012, trendy 2012, trendy farby

Sponzorovanej odkazy:

Tohtoročná mrazivá zima nám nedáva práve možnosť vyjadriť naplno svoj štýl, pretože sa proste oblečieme do toho najteplejšieho oblečenia, ktoré naše skrine skrývajú. Možno preto už sa veľa z nás teší na jar, keď do našich šatníkov pribudne niekoľko nových trendy kúskov. Čo by vo vašej garderóbe na jar 2012 rozhodne nemalo chýbať? Blazer v pastelových farbách! Pastelové odtiene hrajú tento rok na jar hlavnú úlohu a objavujú sa takmer na všetkom, od kabátov cez nohavice až po topánky, a na sačkách vyzerajú naozaj skvele.

Odtiene, v ktorých tento rok zabodujete!

Pastelové farby sú veľmi príjemné, romantické a ženské, takže sa na jar jednoducho skvele hodia. Po akých tónoch teda pozerať? Úžasne vyzerá lila, mentolová, svetložltá, skúsiť môžete aj odtieň cukrovej vaty, alebo bledomodrú a oranžovú.

Ako pastelové blazere nosiť?

Blazere v týchto farbách môžete vždy skombinovať s obyčajným bielym tričkom a napríklad béžovými nohavicami, alebo klasickými jeansami. Skvele tieto sačká vyzerajú i s chinos nohavicami. Samozrejme štýlovo doplnia aj šaty, hlavne tie mini, alebo kratšie sukne. Ak zvolíte k blazeru v pastelovej farbe zvyšok oblečenia v neutrálnych odtieňoch, môžete si vyhrať s doplnkami, ktoré môžu byť k outfitu kontrastné a priťahovať tak pozornosť. Čo sa týka topánok, určite zažiarite v pestrých lodičkách na podpätku, ale aj v romantických balerínach.

Kde tieto blazere zohnať?

Keďže sú blazere v pastelových farbách skutočným must-have jari 2012, zaradilo ich do svojich kolekcií veľa značiek. Najviac ich pravdepodobne ponúka španielska značka Zara, v ktorej ponuke nájdeme nielen veľa rôznych farieb, ale aj strihov, takže si môže každá z nás nájsť naozaj skvele padnúci blazer. Pozadu ale nezostala ani Bershka, Topshop alebo napríklad Ann Christine, ktorej lookbook nám aj napovie, ako môžeme pastelový blazer nosiť.

Zdroje: www.bershka.com , www.zara.com , www.topshop.com , www.ann-christine.dewww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.